Ogród w domu

Czasem marzy nam się piękny ogród, w którym mogłybyśmy spędzać każdy poranek w blasku wschodzącego słońca. Tylko czy pomyślałyście, że balkon, nieważne jaki, mały czy duży może posłużyć za inspirację do stworzenia miejsca, które choć trochę mogłybyśmy uznać za nasz zaczarowany ogród?

IKEA_Tekstylia i dodatki_Ogród w domu

IKEA każdego dnia daje nam wiele możliwości pod względem zagospodarowania przestrzeni naszych domów oraz mieszkań. Inspiruje nas, pokazuje w jaki sposób wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Pozwala na diametralne zmiany i kompleksowo dobiera wszystkie szczegóły oraz dodatki tak aby nasze cztery kąty mogły wyglądać harmonijnie, intrygująco, komfortowo i po prostu świeżo. 

IKEA - Ty tu urządzisz!

IKEA_Tekstylia i dodatki_Ogród w domuW zasadzie, kiedy mamy już zagospodarowane mieszkanie, udało nam się zdobyć najpiękniejszy komplet wymarzonych mebli i wszystko lśni oraz sprawia, że czujemy się tak niebywale dobrze, to zaczynamy myśleć o szczegółach. W jakiś sposób chcemy wypełnić wszystkie możliwe miejsca dodatkami, które będą nam się miło kojarzyć oraz nadadzą pomieszczeniom charakteru. Przecież nic nie jest tak ważne jak nawet najmniejsze akcesoria, które dopełniają całość i są esencją każdego mieszkania. Poniekąd są one także informacją o nas samych. My wybieramy te, które nam się podobają, to my wybieramy ich charakter, barwę, materiał z którego są wykonane oraz styl jaki sobą prezentują. Takie dodatki mogą też stanowić podstawę do zagospodarowania i przygotowania balkonu do sezonu wiosennego! Nie musisz daleko wyjeżdżać by poczuć się jak w zaczarowanym ogrodzie!

Oryginalna propozycja od IKEA dla Twojego balkonu!

IKEA_Tekstylia i dodatki_Ogród w domu

IKEA to nie tylko meble, ale i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły, które stanowią dopełnienia Twego domowego zacisza. Jeżeli czasem brakuje Ci czasu by móc zaopiekować się roślinami, a chcesz przy tym zachować moc barw w swym mieszkaniu i jego niepowtarzalny wygląd, pamiętaj, że IKEA ma dla Ciebie mnóstwo propozycji, które pozwolą Ci stworzyć Twój "malutki" ogród. Począwszy na akcesoriach takich jak doniczki, spodki czy łatwe w utrzymaniu rośliny kończąc na sztucznych kwiatach, które do złudzenia przypominają te prawdziwe i efektywnie zaprezentują się na Twoich parapetach czy też półkach.  Dodał(a): Daniel Stańczuk , Środa 04.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
A ja mam pięknie urządzony taras i ogród jednocześnie, więc w obydwóch miejscach spędzam sobie fajnie czas. Teraz muszę tylko zadbać o moje rośliny i kupić agrotkaninę. Widziałam ją w sklepie https://euroogrod.com.pl/pol_m_Agrotkaniny-siatki-i-folie_Agrotkanina-3719.html i tam chyba kupię, nie będę jeździła nigdzie po wielkich sklepach.
Dodano: 2018-06-05 10:00:41 Zgłoś nadużycie
Tosia93
Jasne, że się da. Żyjemy przecież w XXI wieku, gdzie jest mnóstwo udogodnień i ułatwień. Osobiście uważam, że warto położyć nacisk na takie zestawy do uprawy jak Growtent z https://www.growtent.pl/pol_m_Growbox-zestawy-do-uprawy-roslin-231.html, bo dzięki temu o wiele korzystniej będzie się Wam utrzymywało ogród w należytym stanie.
Dodano: 2018-03-28 09:53:10 Zgłoś nadużycie
ogpers
Dwa lata temu kupiliśmy z żoną małą działkę pod Krakowem i zastanawiamy się nad zleceniem firmie zaprojektowania ogrodu. Do tej pory polecano nam tę firmę http://ogrody-perspektywa.com.pl, ale chce mieć szerszy pogląd. Macie coś do polecenia?
Dodano: 2017-08-07 14:27:23 Zgłoś nadużycie
smart
Witam ja polecam bardzo fajne deski tarasowe do ogrodu http://dryten.pl u mnie sprawdziły się super
Dodano: 2017-05-18 13:17:19 Zgłoś nadużycie
Rosi11
do pielęgnacji ładnego ogrodu trzeba mieć odpowiednie maszyny tu ciekawe miejsce https://gielda-rolna.com/maszyny-rolnicze/ jest w czym wybierać, bo tam mamy oferty w dobrych cenach i wielu sprzedawców.
Dodano: 2016-11-13 22:23:26 Zgłoś nadużycie
Monik81
A jakiś dokładnie środków używasz i czy dzielisz je jakoś na konkretne do konkretnych roślin? Od od dłuższego czasu z http://www.zrjagro.pl/ zamawiam nawozy i jestem bardzo zadowolona, dlatego na pewno też się zdecyduję na jakieś środki do ochrony roślin, jednak potrzebowałabym jakiś dokładnych rad, które wybrać ;)
Dodano: 2015-11-15 10:58:18 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Ja mam malutki ogródeczek na balkonie i uprawiam tam kwiaty i troszkę warzyw. Mimo, że mieszkam w dużym mieście, wszystko pięknie rośnie za sprawą środków z http://www.zrjagro.pl/ a dodatkowo wiem, co je moja rodzina.
Dodano: 2015-09-07 18:52:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×