Mało miejsca w Twojej szafie?

Masz za mało miejsca? Mało miejsca w Twojej szafie? Mało miejsca w Twoim mieszkaniu? IKEA ma gotowe rozwiązania! Sprytne pomysły na małe wnętrze.

Mało miejsca w Twojej szafie?

Jeżeli masz wrażenie, że w Twojej szafie jest za mało miejsca skorzystaj z systemu KOMPLEMENT (tylko w ofercie IKEA). Wybierz te elementy wyposażenia, które sprawią, że każda niezbędna część Twojej garderoby znajdzie swoje zaszczytne miejsce, a w Twojej szafie zapanuje ład i porządek. Będziesz miała komfort łatwego dostępu do bluzki, apaszki, bielizny i zapomnisz, co znaczy mieć mało miejsca i bałagan w szafie.

Mało miejsca w Twojej szafie?

Mało miejsca w Twojej szafie?

Mało miejsca w Twojej szafie?

A jeśli Twoim problemem jest zbyt mały pokój, spraw sobie szafę o praktycznej głębokości 35 cm. Nie zajmuje tyle powierzchni, co tradycyjna szafa, a dzięki sprytnym rozwiązaniom systemu KOMPLEMENT IKEA będzie ona bardzo funkcjonalna. Dobór odpowiedniego wyposażenia wewnętrznego KOMPLEMENT jest bardzo prosty, a dzięki niemu sprytnie zaplanujesz swoją szafę. 

Mało miejsca w Twojej szafie?

Stwórz swoją kombinację online lub wybierz się do sklepu. Nie musisz wybierać jednej z gotowych kombinacji IKEA. Możesz skorzystać z programu do planowania PAX na stronie IKEA i z jego pomocą stworzyć od zera swoją własną szafę. KLIKNIJ TUTAJ!

Pamiętaj o możliwości wyboru drzwi przesuwanych dla twojej szafy. Umożliwią Ci ustawienie jej w miejscu, gdzie szafa otwierana tradycyjnie nie zapewniłaby Ci łatwego dostępu.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 06.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
gosik42
Swietne rozwiazania, ale kosztowne! chwilowo nie stać mnie na takie cuda!
Dodano: 2012-01-23 00:48:30 Zgłoś nadużycie
rendus
Chcę mieć taka garderobę. Wreszcie moje ubrania nie zawalałyby wszystkich szaf.
Dodano: 2011-10-27 19:21:16 Zgłoś nadużycie
paula2509
może kiedyś to wykorzystam;)
Dodano: 2011-10-10 17:31:16 Zgłoś nadużycie
Carmilla
Ciekawe rozwiazanie :)
Dodano: 2011-10-06 14:26:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×