3 proste, szybkie i ładne upięcia dla długich włosów - zobacz jak je wykonać

Często nie mamy zbyt wiele czasu na to, by czesać, zwłaszcza długie włosy, w bardzo skomplikowany sposób. Mamy dla was zatem 3 proste i szybkie propozycje, które każdy będzie w stanie zrobić. Zobaczcie!

proste fryzury.jpg

3 proste, szybkie i ładne upięcia dla długich włosów - zobacz jak je wykonać

Wszyscy jesteśmy coraz bardziej zabiegani i nie mamy czasu na to, by szykować się do wyjścia godzinami. Są dni, kiedy potrzebujemy prosty i szybkich rozwiązań. Do takich należy właśnie nasza propozycja.

Długie włosy pięknie wyglądają kiedy są rozpuszczone, ale nie zawsze jest to praktyczne. Czasem po prostu potrzebujemy, by nasze kosmyki nam nie przeszkadzały, ale mimo wszystko wyglądały pięknie. Na długich włosach można wykonać naprawdę oszałamiające fryzury, jednak zazwyczaj nie mamy na to czasu.

Okazuje się, że zrobienie ładnej fryzury wcale nie musi być bardzo czasochłonne. Co więcej, nie trzeba być przy tym ekspertem od czesania, gdyż fryzury wcale nie są trudne. Jak zatem w szybki i łatwy sposób upiąć długie włosy?

 

Kucyk

Pierwsza propozycja to kucyk, z ciekawym wykończeniem. Zanim zwiążesz włosy z tyłu gumką, pozostaw dwa dość spore pasma po obu stronach twarzy. Następnie zrób kucyka a oba pasma zapleć nad nim, wiążąc je w supeł. To samo zrób pod kucykiem. Pozostałe kosmyki wepnij w kucyk. Możesz delikatnie rozluźnić splot palcami, by ładnie zakrył gumkę do włosów.

elegancki kucyk.jpg

Delikatny warkocz

Kolejną propozycją jest warkocz, jednak nie taki zwykły. Trzeba go zrobić delikatnie, gdyż włosy na końcach nie powinny zostać rozdzielone na 3 sekcje tylko nadal połączone. Dzięki temu możemy przepleść koniec warkocza i uzyskać ładne i ciekawe wykończenie. Na końcu rozluźnij delikatnie splot palcami.

warkocz.jpg

Luźny kok

Ostatnia fryzura wiąże się poniekąd z poprzednią, bowiem zapleciony w ten sposób warkocz wystarczy zgrabnie zwiną i spiąć z boku, dzięki czemu uzyskamy ładnego koka, sprawiającego wrażenie lekkiego, ale uroczego nieładu. 

luźny kok.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 11.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×