5 faktów o krótkich włosach

Wydaje się Wam, że posiadaczki krótkich włosów mają dużo prościej w ich pielęgnacji i stylizacji? Poznajcie 5 faktów, które mogą Was zaskoczyć.

5 faktów o krótkich włosach

5 faktów o krótkich włosach


Krótka fryzura wcale nie oznacza mniejszej ilości stresu przed wyjściem z mieszkania. Zobaczcie z czym się wiąże posiadanie krótkich włosów. 

1. Krótkie włosy ciężej ujarzmić. Nie przyjdzie z pomocą związanie ich w kucyk i wygładzenie. Ich posiadaczki często muszą wstawać dużo wcześniej aby je wymyć i wystylizować.

2. Wydaje się Wam, że krótkie włosy dużo szybciej się suszy? Niekoniecznie. W czasie tego zabiegu często wymagają one odpowiedniej stylizacji za pomocą różnych szczotek, ponieważ mają tendencję do wyginania się na wszystkie strony. Aby sobie pomóc, należy odpowiednio kierować strumień ciepłego powietrza z suszarki.

3. Posiadaczkom długich włosów wydaje się, że panie z krótkimi włosami zaoszczędzają na szamponie do włosów i odżywkach. Może to i fakt, lecz z drugiej strony ponoszą dodatkowe koszty na inne środki do stylizacji, np. lakier do włosów, gumy, pudry itp. 

4. Krótkie włosy, lecz nie ścięte "na chłopaka", bywają uciążliwe zwłaszcza na siłowni, kiedy nie możemy ich związać w kitkę i kleją się do spoconej twarzy. 

5. Mając krótkie włosy, kobiety nie mają możliwości zakrycia nimi niedoskonałości, które mogą się pojawić na twarzy - same przyznajcie ile razy używałyście dłuższej grzywki do zakrycia pryszcza?

Zobaczcie też: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
brrr. Ja mam krótkie włosy i najgorsze są końcówki! Niesforne, pojedyncze… Musze je codzień musnąc jakimś serum lub jedwabiem.. Ostatnio odkryłam takie serum w aplikatorze z pompką od Biovax, z witaminami A i E.. super!
Dodano: 2015-01-12 19:34:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wiem że wielu facetów uwielbia krótkie włosy u kobiet. Traktują to jak pewien rodzaj fetyszu. Moim zdaniem super!
Dodano: 2014-09-01 21:53:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×