Anja Rubik stworzyła swój zapach!

Modelka nie zwalnia tempa. Tym razem postawiła na... perfumy! Jaki będzie jej zapach? Zobaczcie.

Anja Rubik stworzyła swój zapach!

Anja Rubik stworzyła swój zapach!


Niedawno pisaliśmy o kolekcji ubrań marki Mohito zaprojektowanej właśnie przez modelkę, kilka dni temu przedstawialiśmy również świąteczną kampanię marki Apart z jej udziałem, a teraz Anja podzieliła się kolejnym swoim sukcesem - perfumami, które sama skomponowała!

Jak mówi: Projekt od początku do końca wyszedł wyłącznie spod mojej ręki. Nadzorowałam nie tylko proces tworzenia samego zapachu, ale również designu, a także całej kampanii reklamowej. Nie chciałam iść na kompromisy, więc nie zdecydowałam się sprzedać praw do swojego nazwiska żadnemu z dużych koncernów kosmetycznych. Chciałam kontrolować każdy etap powstawania zapachu, dlatego tak wiele czasu zajęło mi stworzenie kompilacji idealnej, która w pełni reprezentuje mnie, moją wizję świata.

Inspiracją w tworzeniu zapachu były zdjęcia Roberta Mapplethorpe’a, wśród których szczególną rolę odegrały te przedstawiające kwiaty - w perfumach dominuje nuta lilii.

Jesteście ciekawe tego zapachu? Jego premiera już niebawem!Tymczasem zobaczcie, jak Anja wraz z mężem prezentuje się w najnowszej, świątecznej kampanii marki Apart:
Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: KAPiF/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 18.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
uwielbiam tę modelkę. widziałam ostatnio na fb ONLY YOU jej nową kolekcję dla Mohito
Dodano: 2014-11-21 13:43:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×