Anja Rubik zapowiada dużą zmianę w swoim wyglądzie?

Jedna z najbardziej znanych polskich modelek ma chęć na zmiany. Co zrobi? Sprawdźcie.

Anja Rubik

Nie da się ukryć, że Anja Rubik ma charakterystyczną urodę, ale mimo wszystko modelka szykuje się na zmianę swojego wyglądu.

Otóż planuje skrócenie włosów, ale nie będzie to niezauważalne obcięcie końcówek - to już ostatnio zrobiła. Teraz czas na większe zmiany. Nie nastąpi to w najbliższym czasie, ponieważ Anja jest zobowiązana kontraktem, który jej na to nie pozwala, lecz powoli zbliża się ten moment, w którym będzie mogła zmienić swoją fryzurę.

Dlaczego modelka chce ściąć włosy? Okazuje się, że jest po prostu znudzona dotychczasową fryzurą. Dla tych co nie pamiętają, przypominamy, że Anja już miała krótkie włosy, a jej look skopiowała nawet Rihanna. Poza tym modelka radzi kobietom: jak już skracać włosy to porządnie, żeby była duża różnica. Nie na zasadzie, że z długich na troszeczkę krótsze.

Pytanie tylko, czy w modelingu taka radykalna zmiana fryzury nie przeszkadza? Anja jednak twierdzi, że jej poprzednia, krótka fryzura wręcz jej pomogła w karierze, ponieważ wyróżniała się na tle innych koleżanek z branży.

Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ.

Jesteście ciekawi nowego look'u Anji? My czekamy z niecierpliwością.Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik


Zobaczcie także:
Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 17.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
powinna sobie ten koński łeb obciąć
Dodano: 2015-03-30 06:38:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Gdybym miała takie żałosne dwa strąki na krzyż, to też wolałabym obciąć. Naprawdę ma mizerne te włosy więc rozumiem ją doskonale.
Dodano: 2015-02-18 11:51:53 Zgłoś nadużycie