Anna Popek - jak dba o swoje ciało?

Jaki przepis na piękny wygląd ma ta gwiazda? Zobaczcie!

Anna Popek - jak dba o swoje ciało?

Anna Popek - jak dba o swoje ciało?


Uwierzycie, że Anna Popek ma już 46. lat? Patrząc na jej figurę, wprost nie można w to uwierzyć! Jak się okazuje, jej sposobem na nienaganny wygląd jest zdrowe jedzenie, pływanie i spacery!

Uważam na to, co jem, odżywiam się zdrowo i czasem pływam, ale nie jestem osobą, która spędza dnie czy godziny na siłowniach. Tyle razy się próbowałam zebrać, ale przechodziło mi po pierwszej wizycie. Nie uprawiam żadnego sportu bardzo intensywnie, ale lubię pływać i spacerować. Więc jak gdzieś mogę podejść, to idę piechotą, a jak jest jakaś woda czy basen, to natychmiast korzystam z dobrodziejstw wody, i to tyle - mówi Anna Popek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Prezenterka przyznaje również, że na czczo pija ciepłą wodę z cytryną, a poza tym kolację spożywa przed godziną 18. Anna Popek uważa, że aby pięknie wyglądać, wcale nie trzeba cierpieć i świadomie rezygnuje z zabiegów np. z botoksem i innym wypełniaczami.

Stosuję normalne rzeczy, które są bezpieczne, jakieś maseczki, peelingi, czyli wszystko to, co można zrobić u każdej kosmetyczki. Bardzo ostrożnie podchodzę do różnych innowacji, bo jestem z natury konserwatywna. Uważam, że człowiek jest wolny, dlatego powinien robić to, co chce. Nie można oceniać czy krytykować kogoś za to, że stara się być piękniejszy. Wiadomo, że widzimy czasem przerysowany wzorzec urody na twarzach niektórych pań - biedne, zapędziły się w kozi róg - mówi Anna Popek.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie materiał:Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF


Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
oj Popkowa Popkowa ty stara hipokrytko jeszcze niedawno sama sie obstrzykiwalas botoksem a teraz jestes przeciwna poprawianiu urody iwlasnie za to nie lubia cie widzowie
Dodano: 2016-01-11 10:42:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
bardzo ladna kobieta
Dodano: 2015-02-10 15:47:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×