Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

Ciepłe dni to zwiększone wydzielanie potu. Jak sobie z nim poradzić? Najlepiej rozpocząć od odpowiednio dobranego antyperspirantu! Zobaczcie nasze propozycje.

Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

Wiosna i lato to szczególne okresy, w których to doskwiera nam podwyższona temperatura za oknem, czy też zmienna aura, która często nas zaskakuje, a tym samym sprzyja zbyt ciepłym ubraniom, a co za tym idzie - wzmożoną potliwością. Pot nie jest jednak skutkiem tylko przegrzania organizmu, lecz także np. stresu.

Teraz praktycznie każdy stosuje antyperspiranty, które zapewniają długą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Mogą mieć one różną konsystencję oraz aplikator. Obecnie coraz popularniejsze stają się produkty w kremie, ponieważ charakteryzują się większymi właściwościami nawilżającymi. Coraz częściej też wybierając antyperspirant zwracamy uwagę na to, czy brudzi ubrania pozostawiając na nich białe lub żółte plamy. Wiele osób także szczególnie skupia się na zapachu. W nich również mamy bardzo duży wybór - od tych świeżych, owocowych, po lekko pudrowe.Zobaczcie nasze propozycje antyperspirantówAntyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

Douglas, Dezodorant w kremie

Zapewnia 48-godzinną ochronę, a ponadto dzięki zawartości protein ryżowych skutecznie koi skórę pozostawiając ją świeżą, co pozwala na stosowanie go nawet po depilacji.

Cena:
ok. 49, 90 zł


Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!


Rexona, Fresh

Ten antyperspirant oprócz tego, że chroni przed nieprzyjemnym zapachem, to jego dodatkowym atutem jest zastosowana technologia chroniąca  przed nadmierną potliwością, która uaktywnia się pod wpływem ruchu.

Cena: ok. 11, 50 zł


Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

SVR, Spirial antyperspirant w kremie

Ten antyperspirant to połączenie ograniczenia wydzielania potu, zapobieganie powstawania nieprzyjemnego zapachu, a także zapewnienie uczucia suchości oraz komfortu. Ponadto pomimo kremowej konsystencji, produkt nie zostawia żółtych ani białych plam. 

Cena: ok. 52 złDove_DEO_kompozycja.jpg


Dove Invisibly Dry

Ten antyperspirant oprócz 48-godzinnej ochrony również idealnie nawilża skórę, dzięki czemu pozostaje jedwabiście gładka, a ponadto nie zostawia białych śladów na ubraniach.

Cena:
ok. 12 zł


Antyperspirant do 55 zł, czyli ręce do góry!

Vichy, Stress resist

Ten produkt docenimy szczególnie w czasie stresu, ponieważ zawiera specjalną substancję, Perspicalm, która reguluje ciepło oraz pocenie się w sytuacjach stresowych. Dodatkowo zawiera ultrachłonne minerały, które również przeciwdziałają poceniu się.

Cena: ok. 35 zł    

Zobaczcie także naszą galerię maseł do ciała:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 12.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×