Asymilacja kluczem do skuteczności produktów do pielęgnacji

Zastanawiacie się, co wpływa na skuteczność działania kosmetyków do pielęgnacji twarzy? Asymilacja! Sprawdźcie na czym polega niesamowite odkrycie marki Yves Rocher.

Marka Yves Rocher odkryła klucz do skuteczności produktów do pielęgnacji

Asymilacja kluczem do skuteczności produktów do pielęgnacji


Asymilacja to zdolność skóry do wchłaniania składników aktywnych, aby z nich w pełni korzystać. Skóra jest organem inteligentnym - potrafi wybrać to, co dla niej najlepsze. Aby wchłonąć składnik aktywny,  musi go najpierw rozpoznać.

Rośliny i ludzie mają wiele wspólnych cech. Łączą nas przodkowie, bierzemy udział w wielu takich samych mechanizmach: wzrostu, odnowy czy produkcji energii. Od zawsze roślina i skóra wzajemnie się rozpoznają, uzupełniają i w razie potrzeby współdziałają. Dlatego żywa i naturalna cząsteczka roślinna zawsze znajdzie miejsce w złożonym mechanizmie życia skóry. Żywy organizm rozpoznaje żywy organizm. Skóra rozpoznaje roślinę. Dla poprawy funkcjonowania komórek skóry kluczowym momentem jest przekazanie im wszystkich właściwości roślinnych składników aktywnych. To wtedy i tylko wtedy możemy stwierdzić, że skóra je przyswaja. Kosmetyki z roślin są skuteczne, ponieważ w pełni odpowiadają na te potrzeby. 

Podobnie jest w przypadku składnika aktywnego w kosmetyku, aby uzyskać działanie odżywcze, skóra przekształci go w cząsteczki najmniejsze jak to tylko możliwe i w takiej formie będą one akceptowane oraz wykorzystywane przez jej komórki do wywołania reakcji biologicznej, która kolejno przekształca się w skuteczność kosmetyczną. Mechanizmy wstępne, które składają się na proces asymilacji: przeniknięcie przez skórę, trawienie enzymatyczne, dalsze przejście, dyfuzja i metabolizm są warunkiem koniecznym dla skuteczności kosmetyków z roślin.
Aby dojść do asymilacji roślinnych składników aktywnych, naukowcy z laboratoriów Yves Rocher stworzyli technologię n.A.t.: natural Assimilation technology.

Dla gamy Sérum Végétal naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wyodrębnili wyciąg z przypołudnika  kryształowego  nazywanego również Rośliną Życia. Ten wyciąg jest doskonale asymilowany przez skórę  i  stymuluje szlak mtor (testy in vitro), który reaktywuje mechanizmy komórkowe do walki ze zmarszczkami. Sérum Végétal  dostosowuje  się do wszystkich rodzajów skóry i odpowiada na potrzeby każdej kobiety: blask, jędrność lub efekt liftingu.

Naukowcy z laboratoriów Yves Rocher stworzyli 3 wersje Sérum Végétal. Każda z nich zawiera  
unikalne połączenie przypołudnika kryształowego z dodatkowym roślinnym składnikiem aktywnym, w celu uzyskania dodatkowych korzyści w zależności od rodzaju skóry. Sérum Végétal to skuteczny sojusznik każdej kobiety.


Seria przeciwzmarszczkowa przywracająca blask

Asymilacja kluczem do skuteczności produktów do pielęgnacji
         Skóra jest gładka, rozświetlona i wygląda na wyraźnie zregenerowaną. Wyciąg z ryżu, który poprawia dotlenienie i oddychanie komórkowe połączono z działaniem przeciwzmarszczkowym  przypołudnika kryształowego. Mniej zmarszczek, więcej blasku. Jak się oprzeć?

Produkty kupicie TUTAJ


Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa przywracająca jędrność


Asymilacja kluczem do skuteczności produktów do pielęgnacji
Działanie przeciwzmarszczkowe czasem musi zostać wzmocnione intensywnym działaniem ujędrniającym. Aby zwiększyć produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, będących budulcami skóry, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wykorzystali gumę z akacji. Dzięki niej skóra staje się wyraźnie bardziej jędrna.


Produkty kupicie TUTAJ

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z efektem liftingu


Asymilacja kluczem do skuteczności produktów do pielęgnacji

         Seria rzeźbi twarz i podkreśla jej kontury. Produkty stwarzają synergię roślinną, aby walczyć ze zmarszczkami i modelować rysy twarzy, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu za pomocą wyłącznie roślinnego działania. Wyciąg z rokitnika, który zwiększa syntezę elastyny, został tutaj połączony z przypołudnikiem kryształowym. 

Produkty kupicie TUTAJ


belka_asymilacja_3.jpg

Z okazji prezentacji niesamowitego odkrycia marki naszym gościem był Tommy Rocher, wnuk Yves’a Rocher, Dyrektor sprzedaży bezpośredniej w Grecji i na Słowacji. Zadaliśmy mu kilka pytań.


Czy pierwszy raz odwiedza Pan Polskę?

Nie, jestem w Polsce już po raz kolejny. Pierwszy raz przyjechałem tutaj w 2011r., kiedy to Fundacja Yves Rocher zaangażowała się w projekt sadzenia drzew na terenie Polski w ramach akcji Sadzimy dla Dobra Planety.

Jak się panu podoba w Polsce?

Polska to bardzo piękny kraj.

Czy widzi pan różnicę pomiędzy kobietami we Francji i w Polsce?

Nie, wcale takiej różnicy nie widzę.

Marka Yves Rocher istnieje od ponad 50 lat. Czy sądzi Pan, że oczekiwania kobiet względem kosmetyków zmieniły się w tym czasie?

Sądzę, że współczesne kobiety są bardziej wymagające, posiadają większą wiedzę w zakresie dbania o urodę i są bardziej świadome. Jednak pewne oczekiwania pozostały niezmienne. Kobiety chcą być atrakcyjne, zadbane i pewne siebie. Te pragnienia pomaga im spełniać właśnie Yves Rocher.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki z roślin Yves Rocher?

Z łatwością mogę przytoczyć wiele argumentów, które potwierdzają tezę, że warto stosować kosmetyki Yves Rocher. To przekonanie wynika przede wszystkim z naszego doświadczenia i wiedzy, którą wykorzystujemy do tworzenia innowacyjnych kosmetyków bezpiecznych dla skóry, skutecznych, przystępnych cenowo, aby odpowiadać na potrzeby każdej kobiety, a to oznacza, że również na potrzeby każdej Polki. Ponadto należy tutaj podkreślić, że kosmetyki z roślin Yves Rocher są wyjątkowe, ponieważ opierają się na niezwykłych składnikach aktywnych, pozyskiwanych w procesach zapewniających ich skuteczność, np. w opatentowanych procesach elicytacji czy krioekstrakcji. Dzięki temu składniki te są doskonale przyswajane przez skórę i zapewniają widoczny efekt.

Jest pan wnukiem założyciela marki Yves Rocher. Czy czuł się pan zobligowany do tego aby zająć się firmą?


Tak, jestem bardzo dumny z tego, że mogę kontynuować dzieło mojego dziadka, który rozpoczął swoją pracę w 1959 roku. Nasza misja i wizja jest ta sama, niezmienna i wartości marki to: ciągle tworzyć kosmetyki skuteczne, bezpieczne dla skóry i przede wszystkim dostępne dla każdej kobiety na świecie.

Dzisiejsza konferencja poświęcona jest nowej gamie Serum Vegetal. Co ją wyróżnia?

Bardzo wiele: niezwykła roślina: przypołudnik kryształowy,  innowacyjny proces pozyskiwania składnika aktywnego – krioekstrakcja, skuteczne formuły, które są doskonale asymilowane czyli przyswajane przez skórę, potwierdzona skuteczność oraz zupełnie nowe eko opakowania z nowoczesnym designer, ale oddające charakter Yves Rocher.

Marka Yves Rocher odkryła klucz do skuteczności produktów do pielęgnacji

Na fot. Tommy Rocher, red. zaprzyjaźnionego serwisu Cosmopolitan.pl oraz z lewej strony red. portalu MilionKobiet.plSięgniecie po te produkty, skoro poleca je sam wnuk założyciela marki?


Zobaczcie także:
Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×