Azjatycka piękność

Piękny aniołek Charliego uwiódł nas znajomością sztuk walki i niezwykłym wdziękiem. Lucy Liu nadal zachwyca, a na ostatniej imprezie wyglądała niezwykle promiennie!

Lucy Liu

Azjatycka piękność

Lucy Liu, którą znamy jako piękną i inteligentną bohaterkę filmu "Aniołki Charliego" jak każda kobieta o azjatyckiej urodzie boryka się z problemem małych oczu. Aktorka jednak wie jak podkreślić swoje i stawia na perłowy, delikatny cień uwydatniający jej kolor oczu. Spojrzenie zostało dodatkowo podkreślone wydłużającą maskarą, która "otwiera" oczy Lucy. doskonałe rysy twarzy aktorki zostały podkreślone poprzez brązujący puder, który pięknie podkreśla kości policzkowe gwiazdy, a dodatkowo uwydatnia urocze piegi Lucy.

Genialny dobór pomadki w brzoskwiniowym kolorze pięknie podkreśla uśmiech aktorki i dopełnia cały makijaż. Aktorka zdecydowała się nie uwydatniać brwi, których ciemny kolor jest w tym sezonie pożądany. Lucy jednak do twarzy z jasnymi, delikatnymi brwiami, które sprawiają, że jej twarz wygląda niezwykle dziewczęco. Aktorka związując włosy w kucyk skierowała całą uwagę na nieskazitelną twarz. Pięknie Lucy!

Chcesz mieć brzoskwiniową cerę jak Lucy Liu? Sprawdź, dzięki czemu osiągniesz taki efekt!

Zobacz, kto zaprojektował sukienkę w której pojawiła się Lucy Liu!

liu-310-R1.jpg

Lucy Liu

Lucy Liu

Lucy Liu

Lucy Liu

Opracowanie: Katarzyna Kowalewska

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Liberty Ross w stylu retro

Ten dziewczęcy urok...

Makijaż w kolorach pasteli

Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Wtorek 31.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×