Badania NASA dla młodszej skóry

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wiele czynników odpowiedzialnych jest za starzenie się skóry. Na niektóre rzeczywiście nie możemy wpłynąć, ale jest też spora grupa z którą możemy walczyć dzięki zaawansowanej pielęgnacji.

Badania NASA dla młodszej skóry
Wysuszona, pozbawiona blasku i z widocznymi przebarwieniami – tak na kondycję naszej skóry wpływa towarzyszący nam stres. Ale nie tylko. Zła dieta, zmęczenie czy wystawianie skóry na słońce bez ochrony również przyczynia się do jej złego stanu. A co za tym idzie, przeciążona skóra przestaje prawidłowo reagować na otrzymywane bodźce. Komunikacja komórkowa jest rozregulowana, przesyłanie komunikatów i zdolność ich dekodowania ulegają zakłóceniom. Odnowa komórkowa ulega spowolnieniu, skóra traci promienny blask, zaczynają pojawiać się zmarszczki.

ODPOWIEDŹ ODNALEZIONA W NATURZE

Roślinne komórki macierzyste występujące w halofitach (rośliny stanowiące tylko 2% roślinnej populacji) mają wielkie zdolności regeneracji. Laboratoria NASA jak pierwsze rozpoczęły badania nad ich właściwościami, w stanie Ohio, w Cleveland w ośrodku badawczym Glenn Research Center. Na podstawie uzyskanych tam wyników, halofity określone zostały jako unikatowe źródło energii przeciw najbardziej stresogennym warunkom życiowym.

Wyodrębnione przez markę Helena Rubinstein w 2010 roku roślinne komórki macierzyste wykazują wysoką zdolność do regeneracji. W wyniku połączenia kopru morskiego i ostrokrzewu morskiego, zrodziła się symbioza komórek roślinnych o komplementarnych własnościach stanowiących ochronę przed działaniem wolnych rodników.POWERCELL

IMPLANTACJA MŁODOŚCI

CODZIENNA DOZA MŁODOŚCI W WALCE PRZECIW
NIEUNORMOWANEMU TRYBOWI ŻYCIA
TERAZ 9x SILNIEJSZE DZIAŁANIE *
ODNOWA

Badania NASA dla młodszej skóry

SERUM POWERCELL
wygładzone zmarszczki – sprężystość – blask - nawilżenie 24h – lekka konsystencja
na dzień i na nocOCHRONA

Badania NASA dla młodszej skóry

KREM POWERCELL
ochrona przed wolnymi rodnikami – wygładzenie i poprawa jędrności – nawilżenie 24h
świeża konsystencja, perłowy odcień
na dzień i na nocDZIAŁANIE UKIERUNKOWANE

Badania NASA dla młodszej skóry

KREM POWERCELL DO PIELĘGNACJI OKOLIC OCZU
efekt blasku – kontur oka wygładzony – nawilżanie 24h
na dzień i na nocUTRZYMANIE EFEKTU

Badania NASA dla młodszej skóry

MASKA POWERCELL
blask – redukcja zmarszczek i jednolita powierzchnia skóry – zmniejszenie porów - nawilżanie 48h
aplikować 2 razy w tygodniu


*vs. Prodigy Powercell serum 1ej generacjiProdukty marki Helena Rubinstein dostępne są w selektywnej dystrybucji perfumerii Sephora
Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 06.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Mi akurat najlepiej spodobał się olejek z opuncji figowej bio agadir. Stosuję go od długiego czasu na noc i uwielbiam moją twarz po nim. Po regularnym nakładaniu zauważyłam, że pojawianie zmarszczek się zatrzymało, a skóra odżyła.
Dodano: 2017-06-01 15:41:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×