Beyonce bez makijażu

Nie wyjdziecie z domu bez makijażu, a może nawet nie pojawicie się w kuchni na śniadaniu? Beyonce nie wstydzi się swojej naturalnej urody i pokazuje zdjęcia bez makijażu na Instagramie. Zobaczcie!

Beyonce bez makijażu

Beyonce bez makijażu


Czyżby w modę wchodził naturalny wygląd? Coraz więcej gwiazd pokazuje swoje zdjęcia np. w łóżku, zaraz po przebudzeniu. Dołączyła do nich również Beyonce, która w gruncie rzeczy mocno chroni swoją prywatność. Jak widać, gwiazda ma dystans do siebie, potrafi uśmiechać się i promienieć naturalnym pięknem zaraz po przebudzeniu, czym dzieli się ze swoimi fanami na instagramowym koncie.

Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać i pewnie większość z Was zna ją z różnego rodzaju imprez, na których często odbiera nagrody. Na takich wydarzeniach kobiety mają dużo makijażu, a ich cera promienieje z pomocą wielu rozświetlaczy, czy innych kosmetyków.

Od jakiegoś czasu gwiazdy już nie lansują się na niedościgniony wzór, a pokazują, że są kobietami jak my wszystkie - też mają gorsze dni, kiedy zakładają dresy, one też śpią, jedzą i pozwalają sobie na dzień bez makijażu - w końcu ich skóra również potrzebuje odpoczynku. Ponadto nie ukrywają, że ich cera także posiada pewne niedoskonałości.

Jesteście przekonane co do braku potrzeby ciągłego nakładania makijażu? Pomaga Wam myśl, że gwiazdy też mają zmarszczki i podpuchnięte oczy?

Zobaczcie galerię zdjęć gwiazd bez makijażu, którą dla Was przygotowałyśmyŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 31.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Pewnie, skóra potrzebuje odpoczynku! W końcu wszystkie kobiety są piękne, a Beyonce faktycznie promienieje od rana. Więcej takich gwiazd!
Dodano: 2014-02-01 09:39:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Milion kobiet i co jedna to głupsza.
Dodano: 2014-02-01 06:52:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×