Beyoncé Pulse

Beyoncé to trendsetterka. Światowa ikona sukcesu. Jej wyjątkowy, niepowtarzalny styl jest mieszanką elegancji przyprawioną szczyptą seksowności.

Beyoncé Pulse

Beyoncé posiada unikalną energię, jej muzyka jak i ona sama przyciąga, hipnotyzuje ludzi na całym świecie. Taki jest też jej najnowszy zapach Pulse. Szesnastokrotna  zdobywczyni  nagrody Grammy stworzyła zapach, który ma być odzwierciedleniem jej elektryzującej muzyki.

Beyoncé tak mówi o swoim zapachu Pulse: "Wierzę, że dzięki mojej muzyce kobiety czują się silniejsze, Pulse jest o tym, by znaleźć tę siłę w sobie." Obok kobiety, która używa Pulse, nie da się przejść obojętnie. Zapach jest połączeniem zmysłowości i siły.

Jak pachnie Pulse?

Niewiarygodna energia i siła Beyoncé została wmieszana w świeży zapach Pulse, by wykreować unikalną cytrusowo-kwiatową woń na czele z ulubionym kwiatem Knowles - orchideą. Zapach został skomponowany przez Bruno Jovanovic and Loc Dong. Bruno Joavanic powiedział, że:"Pulse to przełamanie zapachowej rodziny Beyoncé. Kontrastująca mieszanka cytrusów na górze ze zmysłowym końcem wanilii tworzy innowacyjne, wyróżniające połączenie".

Zapach tworzy kusząca Niebieska Orchidea w sercu Beyoncé Pulse, w kolorze Indygo, o hipnotycznym zapachu. Tajemniczy, unikalny kwiat  nigdy wcześniej nie był użyty w zapachach, dlatego doskonale pasuje do najnowszej kompozycji i sprawia, że jest ona magnetyczna. Górna nuta to kwiat gruszy, akord Blue Curacao i mrożonego Bergamotu, który  otwiera drogę dla niebieskiej orchidei by po chwili rozkwitnąć jaśminem. Wykończenie Pulse to bogactwo wanilii, mchu i szlachetnego drewna.

Jaki jest styl Pulse?

Zapach jest zamknięty w olśniewającym, nowoczesnym flakonie, który łączy w sobie futurystyczne kształty w połączeniu ze stylem glamour. Przywodzi na myśl świetlny kryształ  w chromowanej powłoce.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 21.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
ładny flakon
Dodano: 2012-03-28 19:59:13 Zgłoś nadużycie
Angusiaa
bardzooo ślicznie pachnie : )
Dodano: 2012-03-28 17:51:41 Zgłoś nadużycie
bahamiller
jeden z moich ulubionych zapachów :)
Dodano: 2012-03-28 15:54:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Pachnij jak gwiazda!

    Pachnij jak gwiazda!

    Fascynują i zachwycają na co dzień. Podziwiamy je, staramy naśladować. Gwiazdy! Aktorki, piosenkarki, modelki - każdy chce wyglądać tak jak one. Skoro nie możemy wieść życia w… czytaj więcej

  • Kawowa pielęgnacja

    Kawowa pielęgnacja

    Łyk małej czarnej z rana większość nas stawia na nogi. Jej zapach pobudza i ożywia zmysły. Czy wiesz, że kawa ma również swoje zastosowanie w kosmetyce? Poznaj kosmetyki z kofeiną i sama… czytaj więcej