Bezpieczne sposoby na proste włosy!

Prostowanie to najczęstszy zabieg jakiemu poddajemy nasze włosy. Zobacz sposoby, które zapewnią Ci proste, gładkie włosy, bez pomocy prostownicy!

Bezpieczne sposoby na proste włosy!

Bezpieczne sposoby na proste włosy!

Prostownica to szybki i skuteczny sposób na proste włosy. Niestety nieodpowiednio dobrana i często używana, może trwale uszkodzić nasz włos oraz doprowadzić do wysuszenia.

Późniejsza regeneracja może zająć nam trochę czasu, dlatego przedstawiamy sposoby, które uporają się z Waszymi kosmykami.

W drogeriach mamy ich mnóstwo. Możemy przebierać wśród fluidów, żel, odżywek lub kremów zapewniających nam proste włosy. Są idealne dla osób których włosy są słonne do delikatnych fal i podatne na wszelkie stylizacje. Osoby z mocno kręconymi włosami powinny skorzystać z innych metod.


Szczotka powinna być okrągła i gruba, natomiast suszarka powinna dawać dość gorący i silny strumień powietrza. Należy nawinąć pasmo, następnie powoli rozwijać jednocześnie susząc. Prostowanie powinnyśmy rozpocząć od dolnych warstw włosów.

Trzeba mieć jednak dużo cierpliwości i czasu. 

Możemy również skorzystać z ofert salonów fryzjerskich, które zapewnią nam trwałe prostowanie, o wiele bezpieczniejsze, niż codzienne znęcanie się nad włosami z pomocą prostownicy.

A dla tych, którzy mimo wszystko wolą prostownicę polecamy artykuł: Wybieramy idealną prostownicę do włosów

Źródło: MilionKobiet

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 13.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×