Biocol - żel ujędrniający

Drenafast Gel to wyszczuplająco-ujędrniający żel antycellulitowy firmy Biocol Laboratorios. Żel uzupełnia kurację detoksykującą i odchudzającą, którą warto przeprowadzić przy pomocy preparatu Drenafast w płynie – suplementu diety znanego już od kilku lat, a od ubiegłego roku dostępnego w aptekach w nowych, wygodnych opakowaniach. Drenafast Gel zawiera naturalne ekstrakty z alg i arniki, aktywujące czynniki odpowiedzialne za proces odchudzania. Morszczyn morski jest bogaty w aminokwasy będące budulcem włókien elastylowych – wygładza skórę i poprawia jej elastyczność. Poza tym ma właściwości ujędrniające i oczyszczające.

Żel antycellulitowo-ujędrniający ma wygodną w aplikacji konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze. Przy systematycznym stosowaniu przez kilka tygodni zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej napięta. Cena: 69 zł / 200 ml.Biocol - żel ujędrniający

Ocena w skali 1 - 10:

Konsystencja: 8

Opakowanie: 9

Działanie: 9

Stosunek jakości do ceny: 8

Ocena końcowa: 8,5
Testo
wała: Emilia Czaczkowska

Źródło: MilionKobiet.pl


Przeczytaj również:

Golden Rose - kredka do oczu

Rimmel - lakier do paznokci

Daria - krem do skóry
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 21.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
beatamarysia
heh ja zobaczyłam tytuł to pomyślałam, że jeszcze o czymś nie wiem. Jednak żel dernafast znam i bardzo dobrze się u mnie spisywał. Stosowałam też płyn do rozcieńczania z wodą. Na chudzianka.pl/drenafast-dzialanie-cena-opinie-z-forum jest parę słów o nim. A żel jest teraz dużo tańszy. Sprzedający poszli po rozum do głowy i teraz można znaleźć nawet taki za 30-40 zł.
Dodano: 2014-06-13 09:16:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×