Cała prawda o przedłużaniu włosów

Mam bardzo rzadkie włosy. Myślę o ich przedłużeniu i zagęszczeniu, dlatego chciałabym zapytać, czy taki zabieg bardzo osłabia włosy? Jak długo utrzymuje się efekt?

Cała prawda o przedłużaniu włosów

Cała prawda o przedłużaniu włosówNiestety nie każdemu zostało dane po równo i akurat w kwestii włosów chyba każdy z nas ma wiele sobie do zarzucenia, prawda? Wiele kobiet marzy o tym, żeby zapuścić swoje włosy na długie lub przynajmniej średniej długości i nic po tych marzeniach, ponieważ gęstość ich „czupryny" na to nie pozwala. Żeby rzadkie włosy wyglądały optymalnie, powinny sięgać maksymalnie do połowy szyi i koniecznie trzeba w takim przypadku unikać mocnego cieniowania, które może odwrotnie do zamierzonego efektu jeszcze osłabić ich wygląd.

Kiedyś jako mniej doświadczony fryzjer uważałem, że przedłużanie i zagęszczenie włosów to złe rozwiązanie. Myślałem wtedy, że włosy po takim zabiegu mogą się jeszcze bardziej przerzedzić, a samo zagęszczenie kojarzyło mi się z bardzo nieprzyjemnym efektem w życiu codziennym (wyczuwalne sploty).


Zastanawiasz się, jaki szampon do włosów wybrać? - skorzystaj z porad naszego eksperta!

Do czasu kiedy moje klientki zaczęły dopytywać o taką usługę. Potrzeba, którą stawiały przede mną klientki, skłoniła mnie do zainteresowania się tym tematem. Zacząłem współpracę z koleżanką, która ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i zorganizowałem w salonie kilka spotkań klientek z tą specjalistką. Efekt jest taki, że kilka bliskich mi osób już parę lat nosi przedłużone bądź zagęszczone włosy i są zachwycone efektem, jaki dzięki temu osiągnęły.

Ze wszystkimi usługami fryzjerskimi jest tak, że niosą ze sobą ryzyko niepowodzeń... Farbowanie, rozjaśnianie, różnego rodzaju przekształcenia mogą doprowadzić do zniszczenia włosów doczepionych. Jednak jest to uzależnione od produktów, którymi wykonuje się usługę, jak również od zaangażowania i doświadczenia fryzjera. Tak samo jest i w tym przypadku. Jeśli chcesz mieć pewność, że po zabiegu zagęszczenia będziesz zadowolona z efektu, wybierz tylko te najlepsze włosy do przedłużania (oczywiście naturalne) i umów się do specjalisty, który ma doświadczenie. Jest wiele metod zagęszczania i koniecznie muszą one być dobrane indywidualnie do każdego rodzaju włosów.

Profesjonalnie wykonane zagęszczenia i porada pielęgnacyjna na pewno ustrzeże Cię przed złymi doświadczeniami. Efekt, który dzięki temu otrzymasz, w zależności od wykonania zabiegu i Twojej tolerancji odrostu może utrzymać się od 3,5 do nawet, uwaga, 6 miesięcy!
Krzysztof Kulesza Fot. Basia Lubczańska.jpg


Ekspert MilionKobiet.pl
Krzysztof Kulesza
Stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia

Fot. Basia Lubczańska


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 04.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×