Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!

Krwiste zastrzyki coraz bardziej popularne wśród gwiazd, to prawdziwa recepta na młodość. Sprawdź na czym polegają!

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!

Nieustanny pęd do zachowania młodego wyglądu trwa w najlepsze. Jesteśmy coraz bardziej otwarci na nowości oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. Jak bardzo drastycznie i przerażająco by nie wyglądały i brzmiały, najważniejsze, że po zabiegu efekt jest znakomity.
Do tej pory urynoterapia ( leczenie własnym moczem) budzi skrajne emocje. Ale na tym nie koniec!

Dermatolodzy oferują teraz zabieg zwany ,,wampirzym lifitngiem’’. Polega on na wstrzykiwaniu w zmarszczki osocza z krwi. Na początku pobiera się od pacjenta ok. 8ml krwi, następnie poddawana jest wirowaniu, gdzie oddzielane zostają erytrocyty od leukocytów. Ostatnim krokiem przygotowywania tego eliksiru jest dodanie odczynnika odpowiadającego za uwolnienie czynników wzrostu. Na koniec wstrzykuje się w wybrane przez pacjenta partie. Można go stosować wszędzie: na szyję, usta, czoło a nawet dłonie.

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!


Zaleca się , aby zabiegowi poddać się po 50 roku życia, kiedy to w osoczu jest najwięcej czynników wzrostu, które mają jeszcze silniejsze działanie. Mimo, że Kim Kardashian daleko do tego wieku, to zdecydowała się zastrzyki i jak na celebrytkę przystało - pochwaliła się zdjęciem w Internecie.

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!

Cała prawda o ,,wampirzym liftingu’’!Ciekawe jesteśmy Waszej opinii na temat zabiegu! Piszcie!Źródło: vampirefacelift.com

Foto: ThinkstockDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 05.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
milla
witam metoda mezoterapi za pomocą osocza bogato płytkowego to jedna z najbardziej naturalnych i efektownych zabiegów .W moim przypadku zastosowanie osocza było ,aby zahamować proces wypadania włosów, ponieważ nie pomagały mi żadnego rodzaju suplementy diety ani preparaty zapobiegające wypadaniu włosów .Już po pierwszej serii zdecydowanie mniej włosów mi wypada ,a w niektórych miejscach znacznie się zagęściły .Polecam bardzo fajna panią dermatolog Dr.Baczewska Ul.Haffnera 6 i Poniatowskiego 6 Sopot Tel.do rej 583453428.Pozdrawiam
Dodano: 2014-03-03 20:20:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×