Celia - lakier do paznokci

CELIA Tropic to piętnaście wyjątkowych pomysłów na letni manicure i pedicure. Kolory zainspirowane są soczystymi i egzotycznymi zakątkami, gdzie morze ma głęboki kolor, piasek jest drobny i jasnożółty, zieleń intensywna, a dookoła kwitną rajskie kwiaty. W kolekcji CELIA Tropic odnajdziemy wszystkie niesamowite kolory letnich kurortów. Serię otwiera słoneczny żółty oraz modny pomarańcz w wersji pastelowej, bardziej intensywnej i przypominającej czerwonego grapefruita. W kolekcji nie mogło zabraknąć wyjątkowo kobiecych różów w trzech niesamowitych odsłonach: ciepłej, chłodnej i w odcieniu kwitnącej fuksji oraz zieleni w wersji pastelowej, klasycznej i szmaragdowej.

Lakiery do paznokci z serii tropikalnej marki Celia są bardzo poręczne w użyciu, dzięki swoim małym pojemnościom. Jest to praktyczne, ponieważ lakier szybko się zużywa i nie grozi niewykorzystanie jakiejś jego części. Lakiery mają intensywne, jednak nie przesadzone kolory. Lakier utrzymywał się na moich paznokciach przez ok. 4 dni. Dodatkowym plusem produktu jest również jego niska cena. Cena: 3,20/5 ml.

Ocena w skali 1 - 10:Celia – lakier do paznokci

Konsystencja: 9

Opakowanie: 9

Działanie: 9

Stosunek jakości do ceny: 9

Ocena końcowa: 9
Lakier do paznokci Celia

Testo
wała: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 03.09.2012 (aktualizacja: 2012-08-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
maluccia
Ja ostatnio stosuję kilka produktów celii, ale jednak przeważają lakiery i jestem z nich bardzo zadowolona. Po pierwsze mają różne, ładne, modne kolory. Dość szybko schną, są trwałe i nie wiele kosztują. Ostatnio nawet natknęłam się w sieci na filmik instruktażowy https://www.youtube.com/watch?v=QGLV2kaofqE
Dodano: 2014-07-14 23:04:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×