Channing Tatum opublikował w sieci zdjęcie... nagiej żony

Romantyczny gest czy zupełny nietakt?

channingandwifemainmain.jpg

Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum to jedno z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu "Step Up", ale ich uczucie przeniosło się w niedługim czasie do świata rzeczywistego. I choć może początek związku niektórym nie wydaje się zbyt romantyczny, to naszym zdaniem jest wręcz przeciwnie i - bardzo filmowo! Jak bowiem przyznała w jednym z wywiadów sama Jenna, ich związek zaczął się dość nietypowo. Para zagrała razem w filmie, ale poza planem zdjęciowym nic szczególnego między nimi się nie wydarzyło - w końcu oboje chcieli być profesjonalni.

chanjenmale4.jpg

chanjenmale1.jpg

Jednak, jak wyznała aktorka, pewnego dnia do drzwi jej domu zapukał kompletnie pijany Channing, który miał powiedzieć: Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Bądź ze mną. Zróbmy to teraz. I jak widać, Dewan na propozycję przystała, bo od tamtej pory para jest nierozłączna.

Przypomnijmy, że w międzyczasie zakochani zdążyli wziąć bajkowy ślub i urodziła im się urocza córeczka, dziś już 3-letnia Everly. Małżonkom z obecnie 7-letnim stażem wciąż trudno ukryć jest wzajemny zachwyt. Zarówno Channing, jak i Jenna często opowiadają o sobie nawzajem otwarcie w wywiadach, poruszając nawet tematy związane z seksualnością, jak również dzielą się swoimi zdjęciami w sieci.

chanjenmale3.jpg

chanjenale2.jpg

Nie inaczej było tym razem. Wpatrzony w swoją żonę aktor opublikował bowiem wczoraj u siebie na Instagramie zdjęcie śpiącej i... zupełnie nagiej Jenny, która ucięła sobie krótką drzemkę tuż przed wyjściem na after party po gali rozdania Złotych Globów 2017. 

Czas drzemki = najlepszy czas - podpisał zdjęcie aktor. 

 Zobacz zdjęcie:

Na powyższej fotografii Jenna z całą pewnością wygląda pięknie, dzięki jej idealnym kształtom. Czy uważasz jednak, że wypada publikować w sieci takie zdjęcia swojej żony? Aktor przesadził, czy po prostu pochwalił się tym, jak piękną ma żonę? Zdania na ten temat są podzielone. Czekamy na komentarze!

zdjęcia: Instagram.com, FameFlynet  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 10.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jest piękna, nie ma co. On również jest bardzo przystojny! Wszystkiego najlepszego dla nich:-)
Dodano: 2017-01-12 20:02:34 Zgłoś nadużycie