Chrstina Milian promienieje!

Christina Milian, amerykańska aktorka i piosenkarka zdecydowanie wie, w jaki sposób wykorzystywać swoją urodę. Udowodniła nam to na premierze filmu "Sparkle".

Christina Milian Christina Milian promienieje!

Amerykańska księżniczka pop i R'n'B, Christina Milian wręcz promienieje na premierze najnowszego filmu "Sparkle", w którym zagrała tragicznie zmarła Whitney Houston. Nie wiemy czy jest to zasługa dobrych genów, czy też świetnego makijażu, pewne jest to, że Christi wygląda oszałamiająco!


Zobacz kreacje gwiazd na premierze filmu "Sparkle"!

Gwiazdy na premierze "Sparkle"

Gwiazda postanowiła dopasować swój make up do kreacji, w której pojawiła się na czerwonym dywanie. Połyskujący, brązowy cień na górnej powiece w ładny sposób podkreśla piękne oczy celebrytki, a kolorowy akcent w postaci niebieskiej kreski na dolnej powiece wydobywa kolor oczu Christiny i wygląda niesamowicie interesująco! Gwiazda może poszczycić się piękną, czekoladową cerą, dlatego jedynie rozświetliła ją i delikatnie musnęła policzki bronzerem. Perfekcyjny był dobór pomadki w ciepłym, koralowym kolorze, która podkreśla piękny uśmiech piosenkarki. Christina Milian prezentuje się znakomicie! A co wy sądzicie o jej stylizacji?

Olśnij innych spojrzeniem dzięki maskarom, które dla Ciebie znalazłyśmy!

Christina Milian

Christina Milian

Christina Milian Christina Milian

Opracowanie: Katarzyna Kowalewska

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Sobota 25.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Piękna jest.
Dodano: 2012-08-26 19:51:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Śliczota !!!!!
Dodano: 2012-08-26 13:26:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zeberko, Christina Milian jest przede wszystkim piosenkarką gatunku R&B ale nie jej księżniczką. Księżniczką możemy nazwać Aaliyah czy np Toni Braxton. Co do jej wygladu, świetny makijaż bardzo delikatny ale stylizacja mnie nie porywa.
Dodano: 2012-08-25 18:39:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×