Balsam dobrze nawilżający w ciąży

Stan błogosławiony jest wyjątkowym okresem w życiu każdej kobiety, zatem wymaga również szczególnej pielęgnacji ciała przyszłej mamy. Przekonaj się, który balsam ujędrniający sprawdzi się najlepiej w tym czasie.

Ciąża balsamy.jpg

Ciało kobiety w ciąży przechodzi ogromne zmiany, zarówno podczas noszenia malucha, jak i po jego urodzeniu. Skóra przyszłych mam szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladów oraz piersi wymaga wyjątkowej pielęgnacji, a co za tym idzie, używania najlepszych balsamów nawilżających. Balsamy nawilżające nie tylko poprawią jakość zmęczonej skóry, ale także pozwolą ci się zrelaksować i zapewnią lepsze samopoczucie. Nie dopuść do tego, aby twoja skóra straciła jędrność i zacznij o nią dbać już teraz! Wybierając odpowiednie balsamy nawilżające, możesz zadbać nie tylko o siebie, ale także o swoje nowo narodzone szczęście.

BALSAM NAWILŻAJĄCY DLA DZIECI

Najlepszym wyborem podczas podejmowania decyzji dotyczącej zakupu balsamu nawilżającego dla dzieci będą te balsamy, które zapewnią bezpieczeństwo skórze twojego dziecka. Idealną zaporą przeciwko wysuszeniu delikatnej skóry, są balsamy skomponowane z substancji roślinnych. Jeżeli poszukujesz balsamu, który usunie niepożądane działanie czynników zewnętrznych, wybierz te, które stworzone są na bazie oliwy z oliwek. Działają nie tylko łagodząco, ale i przyspieszają gojenie przy małych podrażnieniach.

BALSAM NAWILŻAJĄCY DLA NIEMOWLĄT

Skóra niemowląt zaraz po urodzeniu jest bardzo delikatna. Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o skórę swojego maleństwa, wybierz balsam nawilżający dla niemowląt, który zapobiegnie jej wysuszeniu już od pierwszych dni życia. Bezpieczeństwo dziecka to podstawa, dlatego najlepszym wyborem będą balsamy zawierające substancje pochodzenia naturalnego. Na rynku istnieją balsamy, które oprócz tego, że nawilżają, dodatkowo powodują przyjemne orzeźwienie. Balsamy nawilżające stworzone na bazie oleju słonecznikowego, będą działały przeciwzapalnie i normalizująco. 

Zdjęcie: Thinkstock

Będziesz mamą? Zobacz też:


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Środa 27.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×