W tych sytuacjach wyglądasz najpiękniej!

Są sytuacje, kiedy jesteś nieumalowana i nie masz na sobie seksownej sukienki, a mimo wszystko przyciągasz facetów. Po prostu masz „to coś”, szczególnie w tych sytuacjach!

ThinkstockPhotos-508425445.jpg
Kiedy jesteś wypoczęta

Osoba wyspana i zrelaksowana automatycznie zaraża pogodą ducha, optymizmem, jest pozytywnie nastawiona do otoczenia. Dodatkowy atut to świeża, promienna cera oraz brak siniaków pod oczami!

Kiedy jesteś pewna siebie

Jeśli uda Ci się odnieść sukces, jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, masz dobry dzień- jednocześnie  masz większe poczucie własnej wartości, pewniejszy krok, wyprostowaną sylwetkę. Wszystko to przenosi się na Twój wewnętrzny czar, grację, szyk- wszystko to, co pociąga mężczyzn.

Kiedy mówisz o czymś, co kochasz

Naturalna sytuacja, podczas której opowiadasz o czymś, co Cię kręci, co lubisz, o swojej pasji, ulubionym miejscu, zwierzaku sprawia, że wyglądasz pięknie. Uśmiechasz się, jesteś spontaniczna, wesoła, a w Twoich oczach pojawia się wyjątkowy błysk.

Polecamy: 7 rzeczy, które mężczyźni bardziej doceniają w kobietach, niż piękny wygląd!


Kiedy się uśmiechasz

Uśmiech jest zaraźliwy, przyciąga jak magnez. Każdy uśmiech jest piękny, naturalny, szczery. Przełamuje lody, rozładowuje sytuacje, robi doskonałe wrażenie. Powinnaś robić to jak najczęściej!

Fot: Thinkstock

Zobacz także:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Wtorek 02.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×