Ciężarna Ola Szwed promienieje

Baby boom wśród polskich gwiazd trwa, ale nie każda może cieszyć się tak idealnym wyglądem jak Ola Szwed. Sprawdźcie sami.

Ciężarna Ola Szwed promienieje

Ciężarna Ola Szwed promienieje


Aleksandra Szwed przez długi czas ukrywała informację, że spodziewa się dziecka. Jednak teraz, kiedy brzuszek jest już bardzo widoczny, nie sposób tego ukryć. Wiele kobiet boi się ciąży i tego, że straci figurę, stan ich cery ulegnie pogorszeniu, włosy zaczną wypadać i będą się przetłuszczać, zaczną puchnąć i spotka ich jeszcze wiele innych dolegliwości.

Aktorka zdaje się, że nie ma z większością z tych rzeczy do czynienia. Pięknie prezentuje się na wydarzeniach medialnych, na które wybiera klasyczne sukienki, w których odsłania swoje długie nogi. Nie odmawia sobie również szpilek. Jej cera także wygląda promiennie.

W makijażu Ola Szwed także stawia na klasykę - oczy podkreśla eyelinerem, a na usta nakłada delikatny błyszczyk. Z kolei włosy zazwyczaj upina z tyłu głowy, a przedziałek pozostawia na środku. Za to w manicure nie boi się mocnych kolorów - mogliśmy oglądać czarny lakier, ale też i beżowy.

Pomimo tego, że aktorka wyraźnie jest w zaawansowanej ciąży, możemy ją oglądać m.in. w świątecznej piosence Telewizji Polsat, o której przeczytacie TUTAJ.

2015 rok zapowiada się dla aktorki przełomowo. W końcu zostanie matką, a to nie lada zmiana, która niebawem czeka także Aleksandrę Kisio. Niedawno matką została także Małgorzata Kożuchowska, która głośno mówi o tym, jak ważny jest dla niej syn, ale też już udziela się publicznie.


Zobaczcie sami, jak promiennie wygląda Aleksandra Szwed


Ciężarna Ola Szwed promienieje

Ciężarna Ola Szwed promienieje

Ciężarna Ola Szwed promienieje


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 19.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×