Co powiecie na oprogramowanie, które odmładza?

Nie ma co ukrywać, że praktycznie każdy poprawia swoje zdjęcia. Co powiecie na filtr, który pozwoli wam odjąć sobie nawet kilkanaście lat? Zobaczcie.

Co powiecie na oprogramowanie, które odmładza?

Wiadomo, że kobiety zawsze pragną wyglądać pięknie i młodo. Coraz częściej zależy na tym również mężczyznom. Dlatego też tak często poprawiamy zdjęcia, zanim je komukolwiek pokażemy. Korzystamy wtedy z różnego rodzaju programów graficznych i filtrów. Czasem zależy nam na zatuszowaniu tylko niektórych mankamentów, a bywa i tak, że pragniemy zmienić niemal wszystko.

Zobaczcie także: Jaką fryzurę wybrałaby dla ciebie twoja mama?

Obecnie furorę robi oprogramowanie Age Reduction VFX. Jego wielofunkcyjność możemy zobaczyć na materiale, w którym to zaprezentowano metamorfozę aktorki, Michele Valley. Na filmie przedstawiono z jednej strony jej naturalny wygląd, a z drugiej po zastosowaniu filtra. Różnica jest kolosalna. Kobieta nie ma zmarszczek, siwych włosów, jej cera jest promienna i wygląda na ok. 20 lat mniej.

To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które marzą o idealnym wyglądzie chociaż na zdjęciach, ale czy aby na pewno życie w tak przekłamanym obrazie jest dobre? Pamiętajmy też, że dla niektórych osób zmarszczki wyglądają uroczo.Zobaczcie video z metamorfozą aktorki:
Zobaczcie także:Foto: YouTube/Mazzy Shazzy AR2

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 31.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar