Co to jest maska na tkaninie?

Zastanawiacie się czym jest maska na tkaninie? Przedstawiamy Wam jej zastosowanie!

Co to jest maska na tkaninie?

Co to jest maska na tkaninie?


Często jest tak, że nasza skóra przyjmuje szary kolor, jest odwodniona, a działanie wszystkich stosowanych kosmetyków wydaje się być placebo. W takim właśnie przypadku z pomocą przyjdzie nam maska na tkaninie, która jest maseczką na twarz, dzięki której możemy poczuć się niczym w SPA, a to wszystko w domowym zaciszu.

Maski na tkaninie, to nic innego, jak nasączona drogocennymi dla skóry substancjami tkanina, która pełni rolę swego rodzaju filtra. Kiedy nasze ciało wytwarza ciepło, ta pod jego wpływem stopniowo uwalnia składniki aktywne, które to z kolei od razu wnikają w głębokie warstwy skóry, co daje efekt natychmiastowego odżywienia.

Jakie są jeszcze zalety tego produktu? Przede wszystkim jest łatwy w użyciu. Według instrukcji na opakowaniu nakładamy na twarz tkaninę, która to idealnie przylega do skóry bez obaw zsunięcia. Niewątpliwym plusem jest również fakt, że substancje na masce są o żelowej konsystencji, przez co znika obawa przed ubrudzeniem siebie oraz wszystkiego w pobliżu.

Co to jest maska na tkaninie?

Co to jest maska na tkaninie?


Dodatkowym jej atutem jest to, że nie musimy jej zmywać, a jedynie zdejmujemy z twarzy i wyrzucamy do kosza. Ponadto efekty działania maski na tkaninie widzimy dosłownie od razu po jej usunięciu ze skóry i utrzymują się one naprawdę długo. Najlepiej jeżeli będziemy pamiętały o najlepszej dla cery porze do pielęgnacji, czyli ok. godz. 18 i to właśnie wtedy wykonały zabieg - efekty będą oszałamiające.

Na rynku pojawiają się coraz nowsze pozycje tych produktów, więc warto poświęcić im chwilę. Zwłaszcza w zimowe dni, kiedy nasza skóra potrzebuje dodatkowego odżywienia.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 16.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×