Co Twój ulubiony zapach mówi o Twojej osobowości? Zobacz

Każdy ma swój ulubiony zapach perfum, który jak się okazuje, sporo może powiedzieć nie tylko o naszym guście, ale także i o naszej osobowości, zobaczcie.

kobiece perfumy.jpg

Co Twój ulubiony zapach mówi o Twojej osobowości? Zobacz

 

Zapach może mocno oddziaływać na to, jak odbierani jesteśmy przez innych. Ulubione perfumy n ie tylko pokazują w czym gustujemy, ale także mogą odzwierciedlać nasz charakter, temperament i gust. To, jakie zapachy podobają nam się najbardziej może odzwierciedlać naszą osobowość.

Co zatem mówi o naszym charakterze zapach naszych ulubionych perfum?

Zapachy piżmowe

Jeśli najbardziej odpowiadają nam perfumy na bazie piżma należymy do osób dość tajemniczych i czasem nieco ekscentrycznych. Indywidualizm sprawia, że zawsze lubimy być o krok przed wszystkimi. Elegancki i szykowny styl to coś w czym osoby lubiące ten zapach czują się dobrze.

Zobacz też: GDZIE NA CIELE ROZPYLAĆ PERFUMY, BY TRZYMAŁY SIĘ DŁUŻEJ? TE MIEJSCA WAS ZASKOCZĄ 

Osoby te są także sentymentalne i wartości takie jak przyjaźń, rodzina, czy uczciwość cenią znacznie bardziej niż pieniądze.

Zapachy odświeżające

Osoby, które stawiają na perfumy o odświeżającym zapachu są zazwyczaj urocze, sympatyczne i dość energiczne. Często wybijają się z tłumu dzięki pozytywnej energii jaką wokół siebie rozpylają. Lubią być spontaniczne i nie boją się ryzykować.

Ich styl ubierania odzwierciedla osobowość, to znaczy, że lubią się wyróżniać i zarysować swoją energię także strojem. Przyjaźń jest dla nich jedną z najważniejszych w życiu wartości.

butelka perfum.jpg

zapachy słodkie

Ci, którzy stawiają na słodkie perfumy to zazwyczaj osoby, które są niewinne, ale także w pewien dziwny sposób wciągające. Mają w sobie pozytywną energię, ale także pewną dziecinność. Lubią być w centrum uwagi.

W ich stylizacjach często goszczą korale i koronki, ale także i infantylne dodatki przywołujące na myśl dziecięcy świat. To osoby które lubią pielęgnować w sobie małe słodkie dziecko.

 

Zapachy owocowe

Jeśli najbardziej odpowiadają komuś zapachy przepełnione owocową nutą to zapewne lubi on podróże i dobrą zabawę. Są dość beztroskie i lubią wyskoczyć na ciekawą imprezę, czy spontaniczny wypad z przyjaciółmi "gdzie droga poniesie".

Ich styl ubierania się odzwierciedla osobowość. Luźny styl, sukienki, które nie krępują oraz wszystko co mieści się w stylu boho, to coś w czym takie osoby czują się najlepiej.

Zobacz też: JAKI WPŁYW NA NASZ WYGLĄD MAJĄ PERFUMY? OTO ZASKAKUJĄCE WYNIKI BADAŃ 

Zapachy kwiatowe

Po takie perfumy sięgają zazwyczaj Ci, którzy czują się szczęśliwi, spełnieni i wolni, a przy tym mają w sobie dużo spokoju.  Osoby te lubią być perfekcyjne i są silnymi osobowościami, które wiedzą czego chcą. 

W ich ubiorze także widać perfekcjonizm i klasę. Osoby te zdecydowanie nie lubią być oszukiwane. Szczerość i profesjonalizm to cechy, które bardzo cenią.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 04.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×