Czego unikać w makijażu na długą imprezę?

Zastanawiacie się czego unikać w makijażu na huczną imprezę? Podpowiadamy!

Czego unikać w makijażu na długą imprezę?

Czego unikać w makijażu na długą imprezę?


Podczas  wykonywania makijażu na jakąkolwiek imprezę nie polecam w tym samym dniu eksperymentów z nową techniką lub nowym kosmetykiem, bo albo wyjdzie coś nie po naszej myśli, albo pojawi się podrażnienie. Warto tydzień przed wyjściem zrobić próbę, aby mieć jasną sytuację, czy jest to efekt jakiego oczekujemy.

Makijaż na huczną imprezę powinien charakteryzować się trwałością, rozświetleniem i mocniejszą niż w codziennym makijażu intensywnością kolorów. Po pierwsze musi on być bardzo trwały, dlatego baza na twarz i pod cienie, to podstawa. A druga kwestia, to cera, która powinna być idealna, pozbawiona wszelkich mankamentów, dlatego rezygnujemy z lekkich podkładów na rzecz tych lepiej kryjących i z przedłużoną formułą long-lasting.

Czego unikać w makijażu na długą imprezę?

Czego unikać w makijażu na długą imprezę?


Uwaga na nadmierny połysk, puder opalizujący lub rozświetlający jak najbardziej, ale w umiarze i tylko na skronie, kości policzkowe, podkreślenie całej twarzy mocno błyszczącym kosmetykiem może sprawić, że będzie wyglądała na przetłuszczoną. Na takie wyjście należ też unikać gęstych pomadek lub błyszczyków, które mogłyby się rozmazywać. Lepiej podkreślić usta trwałą pomadką lub wcześniej użyć  bazy na usta.


Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG
Aleksandra Jaśkowiec
Product Trainer GOSH COSMETICS i LUMENE FINLAND
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 11.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×