Czy Michał Szpak obciął włosy?

Za artystą wielka metamorfoza?

Czy Michał Szpak obciął włosy

Michał Szpak, wokalista, który będzie nas reprezentował na tegorocznym Konkursie Eurowizji zmienił swój image- obciął włosy! Przynajmniej taką informację razem ze zdjęciem podał na swoim Facebooku. Jest to trochę dziwne, ponieważ zawsze podkreślał, że włosy to materia mistyczna i że uwielbia swoje długie loki.

To jest ta część mnie, która pokazuje moje dwie twarze. Mogę być tym kim zechcę w danej chwili i to duża zasługa tych włosów. - mówił w rozmowie z portalem Interia tuż po zakończeniu programu X Factor.

Już się przyzwyczailiśmy do tego, że Michał Szpak nosi długie włosy, które czasem dodatkowo wspiera doczepami i nikt się nie spodziewał decyzji o ich pozbyciu się.

Co spowodowało, ze artysta zmienił zdanie i obciął je w salonie Jagi Hupało?

Fani nie mogą w to uwierzyć i podejrzewają, że jest to żart:

Wydaje mi się, że to żart na jutrzejsze Prima Aprilis, bo te włosy wyglądają mi na perukę,nie wyglądają na naturalne włosy Michała - napisała jedna z internautek.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

facebook michała szpaka.jpg

Foto: Screen z Facebooka


Czy Michał Szpak obciął włosy?

Czy Michał Szpak obciął włosy?

Czy Michał Szpak obciął włosy?Zobaczcie także:Foto: KAPiF/ Facebook Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
debora99999999
A myślałam że grzywka
Dodano: 2017-04-24 14:49:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mam nadzieję, że to prawda w krótkich włosach wygląda świetnie jak prawdziwy facet !!! Ma rewelacyjny głos, niesamowity talent i nie potrzebuje żadnych dodatkowych atrybutów.
Dodano: 2016-04-07 14:38:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
mam nadzieje że Michał Szpak nie obcioł swoich włosów i że to jest żart bo naprawde dziwnie by wygladał w takiej fryzurze nadal była bym jego fanką ale napewno już tak bardzo bym entuzjastyczne nie ogladała każdego jego wystepu w telewizji ani teledysków Fira Dark
Dodano: 2016-04-02 16:44:47 Zgłoś nadużycie