Czy warto przedłużyć swoje rzęsy?

Na wakacje chciałabym przedłużyć rzęsy, jednak wcześniej chciałabym się dowiedzieć, czy nie osłabi to zbytnio moich naturalnych rzęs? Gdzie wybrać się na taki zabieg, aby efekt utrzymał się przez co najmniej miesiąc?

Czy warto przedłużyć swoje rzęsy?

Czy warto przedłużyć swoje rzęsy?Metoda przedłużania rzęs jest sposobem na uzyskanie efektownego podkreślenia oczu. Jest, to dobry sposób podczas lata, kiedy chcemy na makijaż oczu poświęcać mniej czasu. Wcześniej przed wyborem salonu warto sięgnąć opinii wśród znajomych, aby wykonany zabieg był przeprowadzony profesjonalnie. Różne są metody przedłużania rzęsy, jednak najbardziej popularna jest technika 1:1, która polega na zagęszczaniu taką ilością sztucznych lub naturalny rzęs w jakiej występują nasze naturalne rzęsy.

Zabieg trwa około 2 godzin i jeżeli jest profesjonalnie wykonany efekt powinien utrzymać się przez miesiąc. Po tym czasie należy udać się na uzupełnienie. Pani również mamy wpływ na to jak długo rzęsy będą się utrzymywały, dlatego należy unikać nakładania kosmetyków i oczyszczania powierzchni oczu i rzęs kosmetykami z zawartością substancji natłuszczających, które mogłyby zmniejszyć aktywność kleju.
Chcesz odświeżyć swój make up? Zobacz jak zrobić to szybko i skutecznie!

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 10.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anatha
sztuczne przedłużanie niestety niszczy rzęsy :( ja postawiłam na odżywkę wspomagającą wzrost rzęs i nie zawiodłam się :) mam rewelacyjne grube i długie rzęsy a jak pomaluje to koleżanki pytają gdzie przedłużałam :) hihihi :) serum nazywa się beauty lash pro jeśli kogoś by to zainteresowało :) ja kupowałam w Hebe :)
Dodano: 2014-02-24 18:36:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×