Czy wiesz wszystko o witaminie C?

Myślałyście, że wiecie wszystko o Witaminie C? Przemysł kosmetyczny co roku zaskakuje nas przełomowymi nowinkami...

zdj_milionkobiet_vitc.jpg


Myślałyście, że wiecie wszystko o Witaminie C? Przemysł kosmetyczny co roku zaskakuje nas przełomowymi nowinkami. Jedną z nich jest witamina… C TETRA – innowacyjna wersja witaminy C, która powstała w laboratoriach japońskich naukowców. Była ona odpowiedzią na poszukiwanie nowej postaci witaminy C wolnej od jej drażniącego działania. Odkrycie okazało się sukcesem. C TETRA jest niezwykle przyjazna w użytkowaniu. Doskonała przyswajalność i wchłanialność sprawia, że z łatwością przenika do głębszych warstw skóry. Zawierające ją kosmetyki mogą stosować nawet osoby o wrażliwych typach skóry – np. ze skłonnością do alergii, podrażnień oraz z cerą naczyniową.


Gdzie ją zatem znaleźć? Na przykład w przełomowym produkcie Mincer Pharma o recepturze  N˚606. Pod tym numerem kryje się przeciwstarzeniowe serum olejkowe, które zawiera największe stężenie czystej witaminy C TETRA na rynku – aż 70 mg/ml. Oznacza to, że produkt pozostaje wysoce skuteczny i wykazuje swoje efektywne działanie na długo po otwarciu opakowania. Oprócz przełomowej formy witaminy C Serum N˚606 zawiera również inne, aktywne biologicznie składniki, które działając synergicznie względem siebie, potęgują skuteczność preparatu. Są nimi: olej z rokitnika, odpowiedzialny za słoneczny kolor kosmetyku oraz kompleks Omega Plus bogaty w NKKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe).


Przy regularnym stosowaniu serum skóra staje się zregenerowana, napięta, wypoczęta i promienna. Zmarszczki, przebarwienia i pajączki zostają zredukowane, naczynka wzmocnione, a koloryt cery ujednolicony. Serum stymuluje syntezę kolagenu oraz chroni przed promieniami UVA/UVB. Preparat jest odpowiedni dla każdego typu skóry i mimo olejkowej formuły wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego filmu. Może być stosowany na dzień i na noc, również w ciepłych i słonecznych miesiącach roku (wówczas warto stosować również odpowiedni filtr przeciwsłoneczny).

MINCER_Vitamin-C_Nr606_glass_PL_milionkobiet.jpg

 zdjęcia: mat. prasowe 


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 30.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin.
Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.
Dodano: 2016-08-31 10:33:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×