Delikatny makijaż do pracy w 3 minuty? Zobaczcie jak go wykonać

Smokey eye to makijaż, który jest dobry na każdą okazję i bardzo ładnie podkreśla oko. Propozycja, którą dla was mamy jest szybka i świetnie nada się do pracy, czy szkoły, ponieważ jest delikatna i łatwa w zrobieniu.

delikatny makijaż do pracy.jpg

Prosty i delikatny makijaż to propozycja, która z pewnością spodoba się każdemu, kto nie ma czasu na to, by godzinami siedzieć w łazience. Wszyscy jesteśmy bardzo zabiegani i nie mamy czasu, zwłaszcza rano, by przykładać się bardzo do codziennego makijażu, dlatego szybkie i proste rozwiązania są dla nas ratunkiem.

Nasza propozycja jest idealna dla tych pań, które rano szybko potrzebują wyjść z domu i nie chcą marnować czasu w łazience. Szybki, ale delikatny makijaż to idealne rozwiązanie, gdyż sprawdzi się w każdej sytuacji.

Smokey eye jest bardzo popularne i pasują każdej kobiecie. Wbrew pozorom jego wykonanie nie jest takie trudne. To makijaż, który bardzo ładnie otwiera oko i podkreśla je, dlatego warto opanować sztukę jego robienia.

Nawet jeśli nie jesteś wprawioną makijażystką z pewnością poradzisz sobie z tym rodzajem make up'u. Tak naprawdę cała sztuka tkwi w odpowiednim ruchu pędzla, którym rozprowadzasz cień do powiek lub kredkę. Dzięki temu uzyskasz taki efekt o jaki Ci chodzi.

 

Jak wykonać delikatny makijaż z naszej propozycji? Oto instrukcja.

1. Na powiekę nałóż brązową kredkę do oczu i rozprowadź ją za pomocą pędzelka. Ruchy wykonuj od wewnętrznej do zewnętrznej części oka. Przy zewnętrznym kąciku wykonaj kilka okrężnych ruchów. Powtórz taki proces kilka razy, by ładnie rozmyć kontury kredki.

2. Nanieś delikatnie tę samą kredkę na dolną powiekę. Następnie za pomocą pędzelka lub patyczka do uszu rozmyj linię pod okiem.

3. Użyj zalotki, by podkręcić rzęsy, a następnie nałóż na nie ulubiony tusz do rzęs.

4. Dolne rzęsy również pomaluj maskarą.

5. Wykończ makijaż dodając na policzki odrobinę różu, a na usta delikatną pomadkę.

delikatny makijaż do pracy.jpg

delikatny makijaż do pracy.jpg

delikatny makijaż do pracy.jpg

delikatny makijaż do pracy.jpg

delikatny makijaż do pracy.jpg

Oto tutorial, który pomoże Ci wykonać ten delikatny makijaż:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 27.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×