Depilacja - 4 sposoby na gładkie ciało

Słońce za oknem, zatem czas na krótkie spodenki i sukienki, a co za tym idzie - potrzebna będzie depilacja. Zobaczcie, jak pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja - sposoby na gładkie ciało

Depilacja - 4 sposoby na gładkie ciało


Gładkie ciało to marzenie wielu kobiet, lecz niechciane, nadmierne owłosienie towarzyszy większości z nas. Do najbardziej uciążliwych należy to na pachach, w okolicach bikini, oraz nogach, gdyż to właśnie te miejsca najczęściej odsłaniamy. Wiele kobiet od wielu lat jest zwolenniczkami tradycyjnej depilacji, czyli za pomocą pianki i żyletki, część wybiera wosk, żele, a kolejna część depilator. Coraz częściej też uciekamy się do depilacji laserowej, której efekty najdłużej się utrzymują, jednak jest to droższa metoda. 

Zobaczcie, jakie produkty i usługi macie do dyspozycji w celu usunięcia owłosienia

Depilacja - sposoby na gładkie ciało


EpilFree

Linia rewolucyjnych produktów redukujących ilość i hamujących wzrost owłosienia. Nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień. To metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa- blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod jest skuteczność                        w redukcji meszku i jasnych włosów. Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są również piegi ani tatuaże. Zabieg redukcji owłosienia tą metodą wykonywany jest w gabinetach kosmetycznych. Najpierw odbywa się standardowa depilacja za pomocą np. pasty, po czym zostaje wtarty Aktywator A, po czym rozpyla się i wmasowuje toner B. 

Cena: ok. 40 zł do ok. 180 zł 


Depilacja - sposoby na gładkie ciało

BaByliss, Domowy laser Homelight G930E

Działanie domowego lasera oparte jest na technologii IPL, czyli depilacji światłem impulsowym. W największym skrócie: kierując wiązkę światła na włos uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa. Widoczne efekty depilacji widać już po 4 zabiegach, a właściwe na poziomie ok. 90%, po mniej więcej 11-tu. 

Cena: ok. 949 zł


Depilacja - sposoby na gładkie ciało

Joanna, Plastry do depilacji

Plastry przeznaczone są do depilacji całego ciała. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznej strukturze dopasowują się do naszych kształtów, umożliwiają skuteczne i trwałe usunięcie nawet najdrobniejszych włosów wraz z cebulkami. Do opakowania dołączono butelkę z oliwką łagodząco-kojącą po depilacji.


Cena: ok. 11 zł


Depilacja - sposoby na gładkie ciało


Philips, Ladyshave Sensitive

Golarka do stosowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Urządzenie wyposażone w podwójną siateczkę chroni skórę, zapewniając jej gładkość i piękny wygląd.

Cena: ok. 200 zł


Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. pasowe
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 31.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×