Depilacja laserowa - poznajcie najbardziej kompleksową metodę

Marzycie o gładkim ciele? Warto skorzystać z najbardziej nowoczesnej technologii. Sprawdźcie, o czym mowa.

Depilacja laserowa - poznajcie najbardziej kompleksową metodę

Zmagacie się z uczuleniem po domowych sposobach depilacji? Może najwyższy czas pozbyć się owłosienia raz na zawsze? Jest na to doskonała metoda.

Laser Soprano Ice™ to urządzenie do depilacji, dające możliwość dopasowania zabiegu do indywidualnych  potrzeb pacjenta. W zależności od fototypu skóry, oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny, niemal bezbolesny i po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Technologicznie zaawansowany łączy opatentowane technologie oraz pełne bezpieczeństwo zastosowania potwierdzone badaniami, przez co w szczególny sposób wyróżnia się na rynku. W zabiegach wykorzystywane są trzy rodzaje lasera Aleksandrytowy, diodowy i Nd: YAG, co znacząco wpływa na skuteczność depilacji.

Technologie użyte w Soprano ICE:

SHR™to metoda depilacji zastrzeżona przez firmę Alma Laser, stosowana w uznanych klinikach na całym świecie. Jest to technika, która powoduje niszczenie mieszków włosowych i hamuje ich ponowny wzrost bez uszkadzania tkanek otaczających mieszki, co ma wpływ na skuteczność zabiegu. Mieszki poddawane są krótkim impulsom, często powtarzającym się, dlatego ryzyko poparzenia jest zminimalizowane, a zwiększające się ciepło podnosi temperaturę skóry właściwej do poziomu, który zapobiega wrastaniu włosów.  Metoda jest bezpieczna również dla ciemnych skór, gdzie melanina jest znacznie bardziej wrażliwa na ciepło wykorzystywane przy zabiegach laserowych. Ponadto mniej ryzykowny jest kontakt skóry po zabiegu SHR ze słońcem.

Zobaczcie także: O czym pamiętać przy depilacji woskiem? Oto kilka ważnych wskazówek

In-Motion™ to metoda wykonywania zabiegu, polegająca na ciągłym ruchu głowicy na pełnym obszarze zabiegowym, co wpływa zdecydowanie na komfort pacjenta.

ICE™ to specjalna zimna końcówka wykonana z szafiru, która chłodzi skórę podczas zabiegu, powodując, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodu.

SPEED™ większe okienko zabiegowe, co wpływa na skrócenie czasu zabiegu, nawet przy dużych powierzchniach.

FACIAL TIPto specjalna mała końcówka, umożliwiająca dotarcie do trudno dostępnych miejsc np. uszy czy nozdrza.

W badaniach porównujących SHR z innymi technologiami depilacji laserowej stwierdzono, że SHR™ wywołuje znacznie mniej bólu, jest bardziej skuteczna i nie powoduje skutków ubocznych w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji. Zabieg jest całoroczny i może być stosowany nawet na opaloną skórę bez ryzyka podrażnień.

Soprano ICE ma możliwość wykorzystania 5 głowic:

ALEX- laser diodowy, działający w oparciu o długość fali Aleksandrytu, przeznaczony do różnego rodzaju i koloru włosów.

SPEED™- głowica, która umożliwia przeprowadzenie większej liczby zabiegów, większych powierzchni w bardzo krótkim czasie.

KOMPAKTOWY APLIKATOR- ergonomiczna głowica, przeznaczona do różnych sposobów przeprowadzania zabiegów.

TECHNOLOGIA LASERA DIODOWEGO YAG- laser YAG przeznaczony specjalnie do ciemniejszych fototypów skóry.

FACIAL TIP- dedykowany do trudnych miejsc jak uszy, nozdrza.

Czy zdecydujecie się na depilację laserową?Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 27.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Sniezka
Jestem z Krakowa i jestem już po serii zabiegów laserem LightSheer Duet w salonie Vici Clinic. Łącznie było ich 7 i robiłam sobie łydki i pachy. Sam zabieg może nie jest przyjemny, ale efekt jest świetny. Teraz, w cieplejsze dni nie muszę martwić się zakładając sozrty czy spódniczkę czy na pewno dogoliłam wszystkie miejsca.
Dodano: 2017-07-30 16:29:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Super, że technologia ciągle idzie do przodu :) Ale depilacja laserowa to nadal taki troche niezmierzony i tajemniczy temat, wokół ktorego narosło troche legend. OStatnio trochę o tym poczytałam: http://vesuna.pl/blog/laseroterapia/depilacja-laserowa-fakty-i-mity/ i choc już sporo wiem, to nadal coś mnie zaskakuje. JEstem ciekawa, jak to się będzie rozwijać.
Dodano: 2015-11-29 00:30:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×