Długie włosy na życzenie

Marzysz o długich włosach, jednak nie masz czasu ani cierpliwości na ich zapuszczenie? Skorzystaj z zabiegu przedłużania włosów, dzięki któremu w kilka godzin staniesz się posiadaczką pięknych i niesamowicie długich pasm!

Długie włosy na życzenie

Metoda przedłużania włosów, którą proponuje Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny. Dzięki temu zapewnia ona włosom doskonałą wytrzymałość a zarazem łatwość usuwania pasemek. Łączenie wykonywane jest za pomocą aplikatora, który delikatnie rozgrzewając klej, łączy ze sobą pasma włosów.

Miejsce połączeń jest niewidoczne, dzięki transparentnemu kolorowi kleju, a samo łączenia przypomina wielkością ziarno ryżu. Łączenia wykonuje się w odległości około 1 centymetra od skóry głowy. Nowe pasma włosów umieszczane są w specjalnie dobranych miejscach na głowie, tak aby doczepione włosy doskonale komponowały się z  naturalnymi. Liczba pasemek zależy od tego, jaki kształt i objętość fryzury chcemy osiągnąć, umieszczonych jest około 150-200 pasemek. O liczbie pasemek każdorazowo decyduje klientka w porozumieniu z wykonującym zabieg stylistą.

Włosy przedłużane metodą Racoon wyglądają naturalnie i zachowują się jak własne. Olbrzymia w tym zasługa najwyższej jakości włosów naturalnych oraz unikalnego kleju.

Przedłużając włosy metodą Racoon, można w krótkim czasie odmienić całkowicie swój wygląd i samopoczucie. A odpowiednio pielęgnowane, specjalnie przygotowanymi kosmetykami z linii Racoon XTEND, utrzymają naturalne właściwości przez bardzo długi czas.

Opinia o zabiegu:

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której fryzjerka ocenia, czy włosy nadają się do przedłużania. Jeśli są zbyt osłabione i nadmiernie wypadają, należy na jakiś czas odłożyć pomysł o przedłużaniu. Sam zabieg trwał około 3 godzin. Najpierw farbowano mi odrosty, a a następnie przystąpiono do przyczepiania włosów. Wybrano dla mnie te najlepszej jakości - słowiańskie. Zakładanie to najbardziej mozolna część, fryzjerka używa do tego specjalnego kleju i do naturalnych pasm, tuż przy samej skórze, przyczepia nowe. Po zakończeniu należało oczywiście dobrze wycieniować włosy i je ułożyć. Efekt? Niesamowity! Długie, gęste i wyglądające naturalnie włosy. Sama nigdy bym takich nie zapuściła!Długie włosy na życzenie

Zabieg został wykonany w GD Studio Danuta Gonera przy ul. Wareckiej 5/7 w Warszawie.

Zabieg przetestowała: Karolina Czaja

Zdjęcia: Karolina Czaja

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Maska Cataplasma na włosy

Fibreceutic - botoks dla włosów suchych

Światowe spaDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 04.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
rendus
Chcę taką kaskadę włosów na głowie:)
Dodano: 2011-11-04 10:07:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×