Dobierz idealny odcień różu do rudych włosów

Szukam odpowiedniego odcienia różu do policzków. Jaki powinnam wybrać, jeśli mam rude włosy, zielone oczy i jasną karnację?

Dobierz idealny odcień różu do rudych włosów

Dobierz idealny odcień różu do rudych włosówPani typ urody jest klasyfikowany jako ciepły w związku z tym wszystkie kolory, który znajdują się na twarzy lub w jej sąsiedztwie powinny być ciepłe, czyli z domieszką żółtego pigmentu. Co do odcieni różu idealnie podkreślą pani urodę odcienie morelowe, brzoskwiniowe i koralowe. Ze względu na jasny odcień skóry powinna pani szukać wyżej wymienionych kolorów w jasnych tonacjach, które stworzą naturalny rumieniec. W sezonie wiosenno-letnim te odcienie są bardzo modne wiec nie powinno być problemu ze znalezieniem subtelnej wersji na dzień i z odrobiną połysku na wieczór.

Kliknij i poznaj makijażowy trend: połyskujące powieki!

Ważny jest też sposób aplikacji różu, aby wyglądała Pani świeżo i atrakcyjnie. Najlepszym rozwiązaniem jest okrągły pędzel. Nakładając kosmetyk na twarz zaczynamy od dołu, kierując pędzel ku górze, ku skroniom. Tylko w taki sposób nie nałoży Pani nieestetycznie wyglądającego pasa o określonej barwie, a pięknie podkreśli atuty własnej urody. Aby utrwalić makijaż proszę skorzystać z dostępnych na rynku fixerów, które doskonale utrwalają makijaż i chronią go przez rozmazaniem w ciągu dnia.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!
Chcesz odświeżyć swój make up? Zobacz jak zrobić to szybko i skutecznie!

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 06.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×