Dodaj objętości swoim włosom

Twoje włosy są cienkie i osłabione? Skorzystaj z naszych porad i przekonaj się, jakie fryzury będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie!

Dodaj objętości swoim włosom

Dodaj objętości swoim włosomWłosy cienkie nie powinny być długie. Powinny być średniej długości i dobrze wycieniowane. Wtedy nie przylegają do twarzy i nie są oklapnięte. Warto zamiast jednolitego koloru pomyśleć o baleyage, ponieważ dobrze wykonane pasemka optycznie dodadzą objętości. Do modelowania przyda Ci się okrągła szczotka, która odbije Twoje włosy od nasady.

Jeśli nie radzisz sobie z taką szczotką, możesz opuścić głowę do dołu i w tej pozycji suszyć włosy, przeczesując zwykłą szczotką, tak zwaną szkieletową. Jeśli nadal uważasz, że Twojej fryzurze przydałoby się więcej objętości, możesz delikatnie ją przytapirować.

Zastanawiasz się, jaki szampon do włosów wybrać? - skorzystaj z porad naszego eksperta!

Do pielęgnacji używaj szamponu i odżywki do włosów cienkich i delikatnych, najlepiej składających się z naturalnych składników, które nie obciążą Twoich włosów. Po osuszeniu ręcznikiem włosów, tworząc przedziałki co około 2 cm, spryskuj je u nasady pianką odbijającą. Spowoduje ona, że włosy po wysuszeniu nie będą przylegać do głowy, a nieco usztywnione będą odbite od nasady. Na koniec użyj sprayu utrwalającego, aby Twoja fryzura trzymała się jeszcze dłużej.

Katarzyna Poniatowska-Miłek


Ekspert MilionKobiet.pl
Katarzyna Poniatowska-Miłek
Stylistka GOLDWELL, salon Milek Design z Warszawy


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 11.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×