Dodaj włosom energii

Zastanawiasz się, co zrobić, gdy włosy na czubku są przyklapnięte? Skorzystaj z naszych porad!

Dodaj włosom energii

Dodaj włosom energii


Do modelowania przyda Ci się okrągła szczotka, która odbije Twoje włosy od nasady. Jeśli nie radzisz sobie z taką szczotką, możesz opuścić głowę do dołu i w tej pozycji suszyć włosy, przeczesując je zwykłą szczotką, tak zwaną szkieletową.

Jeśli nadal uważasz, że Twojej fryzurze przydałoby się więcej objętości, możesz delikatnie ją przytapirować u nasady. Do pielęgnacji używaj szamponu i odżywki dodającej włosom objętości (najlepiej składających się z naturalnych składników, które nie obciążą Twoich włosów). Po osuszeniu ręcznikiem włosów, tworząc separacje co około 2 cm, spryskuj je u nasady pianką odbijającą. Spowoduje ona, że włosy po wysuszeniu nie będą przylegać do głowy, a nieco usztywnione będą odbite od nasady.

Na koniec użyj sprayu utrwalającego, aby Twoja fryzura trzymała się jeszcze dłużej. Dodatkowo możesz używać pianki dodającej objętości na całej długości włosów. Spowoduje ona, że Twoja fryzura będzie znacznie bardziej usztywniona. Jeśli zaś Twoja fryzura jest przyklapnięta bez względu na porę roku i przykrycie głowy, pomyśl o zrobieniu delikatnej trwałej. Mogą to być lekkie loki lub po prostu trwała odbijająca od nasady. Z taką pielęgnacją i stylizacją żadna czapka lub kapelusz Twoim włosom niestraszna!
Katarzyna Poniatowska-Miłek.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Katarzyna Poniatowska-Miłek
Stylistka GOLDWELL, salon Milek Design z Warszawy


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 11.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×