Dorota Gardias pomaga kobietom w poprawie wyglądu

Prezenterka niedawno urodziła i już teraz czaruje swoim wyglądem - jak to robi? Zobaczcie! Dowiedzcie się także, jak Dorota Gardias pomaga innym kobietom w poprawie ich wizualności.

Dorota Gardias pomaga kobietom w poprawie wyglądu

Dorota Gardias pomaga kobietom w poprawie wyglądu


Znana głównie jako pogodynka, Dorota Gardias ostatnio zmieniła swój wygląd poprzez chociażby przedłużenie włosów, lecz nic nie dzieje się bez przyczyny - prezenterka zaangażowała się w akcję niosącą pomoc kobietom borykającym się z problemem łysienia, który staje się coraz bardziej powszechny wśród płci pięknej i może wynikać m.in. z uwarunkowań genetycznych, chemioterapii, czy innej ciężkiej choroby. Akcja polega na ufundowaniu peruk kobietom, które nie mogą liczyć na refundacje NFZ. Pogodynka wspiera tę akcję i zachęca osoby szczególnie z mniejszych miejscowości do kontaktu, gwarantując im anonimowość.

Peruki z naturalnych włosów są bardzo drogie. Kosztują kilka tysięcy złotych. A ta pomoc polega na tym, że panie, które będą potrzebowały takiej peruki, będą dostawały je po prostu za darmo. Ja się z nimi solidaryzuję i poszukuję takich osób w małych miejscowościach, na wsiach - mówi Dorota Gardias.

Gwiazda przyznaje się także, że jak większość kobiet po porodzie, ma problemy z figurą, dlatego też dla osiągnięcia idealnej talii korzysta z gorsetów wyszczuplających i nie wstydzi się do tego przyznać.

Przyznaję się do tego otwarcie. Mam problemy z figurą. Nie mierzyłam się w pasie, ale brzuch mi odstaje. Wyglądam jakbym była w czwartym miesiącu ciąży. Noszę bieliznę wyszczuplającą i gorsety i wyglądam na kobietę slim. Nie będę ukrywać, że jest inaczej
- mówi Dorota Gardias agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zobaczcie więcej:
Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 28.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
znawczyni się znalazła. jest coś, na czym ta paniena NAPRAWDĘ się zna?
Dodano: 2014-06-05 15:58:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×