Drogerie Natura wyruszają w Roadshow z Beauty Busem po nadmorskich miejscowościach

Zobacz, na jakie atrakcje możesz liczyć!

Roadshow_banner_662x441_v3jpg2.jpg

Już w piątek 11 sierpnia 2017r. drogerie Natura wyruszają w trasę po nadbałtyckich kurortach z okazji swoich 20. urodzin. Podczas 20 dni specjalny Natura Beauty Bus odwiedzi Stegnę, Władysławowo, Łebę, Ustkę, Darłowo, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Międzyzdroje i Świnoujście. Na miejscu na odwiedzających czeka szereg atrakcji, m.in. strefy makijażu i manicure, kosmetycznych konsultacji z ekspertami, chilloutu oraz animacji dla dzieci. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W specjalnie zaaranżowanym autobusie będzie można skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, konsultacji podologicznych, pomagających sprawić, aby stopy były piękne, zadbane i zdrowe, studia makijażu, manicure’u hybrydowego i klasycznego oraz studia badania włosa. Eksperci chętnie udzielą także porad z zakresu bezpiecznego opalania, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz przedstawią korzyści wynikające ze stosowania kosmetyków naturalnych i pomogą w ich odpowiednim doborze. 

Na spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu czekać będzie przestrzeń chillout z bezpłatnym WiFi, a na dzieci strefa zabawy. Wszystkich panów do swoich stanowisk zaproszą marki Ziaja Yego i ManFoot. W godzinach od 10 do 18 Natura zaprasza wszystkich odwiedzających urodzinową strefę do udziału w licznych konkursach z nagrodami, a także testowania produktów partnerów akcji. Na miejscu prowadzona będzie również sprzedaż w mini drogerii pokładowej Beauty Busa.

Natura Beauty Bus w sierpniu odwiedzi aż dziewięć miejscowości: Stegnę (11-12.08.), Władysławowo (13-16.08.), Łebę (17-18.08.), Ustkę (19-20.08.), Darłowo (21-22.08.), Ustronie Morskie (23-24.08.), Kołobrzeg (25-26.08.), Międzyzdroje (27-28.08.) i Świnoujście (29-30.08.)

Dokładne lokalizacje strefy Natura Beauty Bus w każdym mieście oraz relacje ze wszystkich eventów dostępne będą na wydarzeniu „20-lecie Drogerii Natura – Roadshow Beauty Bus” oraz na profilu drogerii Natura na Facebooku.

My natomiast mamy przyjemność patronować wydarzeniu w mediach. Zapraszamy serdecznie!

naturalogomain.jpg

zdjęcie, informacja: materiały prasowe

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 10.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×