Efekt mokrego smoky eyes

Chciałabym zapytać, w jaki sposób mogę uzyskać efekt mokrego smoky eyes na powiekach?

Efekt mokrego smoky eyes

Efekt mokrego smoky eyes


Efekt mokrego smoky eyes można uzyskać na kilka sposobów. Pierwszy z nich polega na nałożeniu na wykonany już makijaż – niezależnie od jego kolorystyki – bardzo mocno połyskującego cienia do powiek. Rozprowadzamy go na całej powierzchni powieki ruchomej. Nie zapominając jednak o powiece dolnej.

Kliknij i poznaj makijażowy trend na jesień: połyskujące powieki!

Drugi ze sposobów, dający zdecydowanie mocniejszy efekt, to nałożenie na powieki żelowych lub kremowych cieni. Uważajmy jednak, ponieważ są one bardzo gęste i nasycone pigmentem, dlatego pamiętajmy, aby nie przesadzać z ich ilością.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!

Najlepiej, gdy w pierwszej kolejności, przy użyciu specjalnie wyprofilowanego pędzelka, obrysujemy cieniami linię blisko nasady rzęs, a następnie dla wzmocnienia połysku wklepiemy cienką warstwę cienia na całą powierzchnię powieki.
Uwaga! Przy oczach głęboko osadzonych nie nakładamy grubej warstwy, ponieważ łatwo o starcie cieni i stworzenie nieestetycznych plam na powiece.

Kontrolujmy też od czasu do czasu stan naszego makijażu. Zawsze w pogotowiu miejmy chusteczkę lub patyczki do makijażu i demakijażu, aby szybko i dyskretnie dokonać ewentualnych poprawek.

Kliknij i dowiedz się, jakie będą najmodniejsze kolory pomadek do ust tej jesieni!Aleksandra JaśkowiecEkspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 14.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×