Ekstrawagancja i klasyka Demi Lovato

Demi Lovato znamy głównie jako wokalistkę i aktorkę, lecz nie każdy wie, że jest także autorką tekstów i reżyserką teledysków. Zobaczcie, jakie fryzury prezentuje ta wszechstronna gwiazda!

Ekstrawagancja i klasyka Demi Lovato

Ekstrawagancja i klasyka Demi Lovato


Demi Lovato swoją popularność zawdzięcza zarówno talentowi wokalnemu, jak też aktorskiemu. Możemy ją oglądać w takich produkcjach jak: "Słoneczna Sonny", "Camp Rock", czy "Program ochrony księżniczek". Natomiast na swoim koncie dokonań muzycznych ma 4 krążki.

Ostatnio pojawiła się informacja, że gwiazda miała problem z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu i z jej zdrowiem przez jakiś czas nie było ciekawie, lecz na szczęście w porę się opamiętała i zmieniła swój styl życia.

Gwiazda jednak nie ukrywa swojej indywidualności. Zawsze stara się zaskoczyć chociażby swoimi fryzurami. Mogliśmy ją oglądać w czarnych włosach, kolorze blond, a obecnie prezentuje niebieski kolor włosów. Oprócz tego Demi Lovato sięga po różne uczesania, w których stosuje loki, fale, upięcia z tyłu głowy, ekstrawaganckie ułożenie grzywki, czy zwyczajnie rozpuszczone włosy.

Jak widzimy, gwiazda nie stroni zarówno od klasyki, jak też od ekstrawagancji, a wręcz idealnie to łączy - do oryginalnego koloru włosów stosuje klasyczne fryzury. Ponadto gwiazda zazwyczaj stosuje klasyczne makijaże, w których często sięga po smoky - eyes i błyszczyki w kolorze nude, lub czerwieni.

Zobaczcie same galerię fryzur Demi Lovato, którą dla Was przygotowałyśmy
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 12.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×