Emma Watson - jak zmienić twarz?

Kto nie zna tej młodej aktorki? Zapewne wiele z Was inspiruje się tą gwiazdą. Czy aby na pewno patrzycie na Emmę Watson?

Emma Watson - jak zmienić twarz?

Emma Watson - jak zmienić twarz?


Emma Watson stała się popularna głównie dzięki roli w Harrym Potterze, lecz nie spoczęła na laurach i możemy ją oglądać w coraz większej ilości produkcji. Ostatnio na ekranach kin króluje "Noe: wybrany przez Boga", w którym to aktorka wciela się w jedną z głównych ról. Pamiętajcie też, że Emma Watson wczoraj skończyła 24 lata - prawda, że imponująca kariera, jak na tak młody wiek?

Jak wiadomo, gwiazdy często są inspiracją dla wielu kobiet i całe grono chciałoby być do nich podobne. Niektóre panie wydają krocie na operacje plastyczne, nie mówiąc już o makijażach, czy wizytach u fryzjera, byle tylko upodobnić się do sław.

Ostatnio świat obiegł filmik, w którym to Emma Watson zmienia się w Sofię Vergarę. Jesteście ciekawe, jak to się stało? Otóż widać nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy dobra charakteryzacja, a raczej bardzo dobra maska, a nawet ukrycie długich włosów nie jest problemem i z wyrazistych, mocnych rysów twarzy Sofii może stać się Emma i na odwrót.

Zobaczcie materiał, w którym przedstawiona jest ta metamorfoza:Zobaczcie także metamorfozy Emmy


ID galerii:765


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 16.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Fake. Gdzie włosy się schowały? Niby otwór w masce, ale Sofia ma blond a Emma ma ciemny blond.
Dodano: 2016-02-28 23:43:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×