Endermologia - co to takiego i kto może z niej korzystać?

Zastanawiacie się czym jest endermologia i jakie jest jej zastosowanie? Zobaczcie!

Endermologia - co to takiego i kto może z niej korzystać?

Endermologia - co to takiego i kto może z niej korzystać?


Endermologia jest uznawana przez lekarzy za najlepszy zabieg, który jest pomocny w zwalczaniu cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Usuwa on z organizmu szkodliwe toksyny, zapewnia odprężenie i dobre samopoczucie. Z masażu endermologicznego korzystają nie tylko osoby, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, czy liczą na relaks. Coraz częściej stosowany jest on także jako sposób niwelujący opuchliznę nóg.

Endermologia zalecana jest praktycznie dla każdego. Nie dość, że oczyszczamy swój organizm i poprawiamy jakość naszej skóry, to przede wszystkim bardzo dobrze się relaksujemy. To również idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem opuchniętych nóg. Są to zabiegi, które przynoszą komfort i powodują, że wychodzimy z gabinetu z wrażeniem, że jesteśmy około 10 kilogramów lżejsze - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Kardacz z Kliniki Medycyny Estetycznej La Perla.

Masaż endermologiczny trwa około 35 minut i jest wykonywany w specjalnym kostiumie - Jest to zabieg, który swoje działanie opiera na masażu próżniowym, podciśnieniowym, zajmującym cały obszar naszego ciała. Przez próżnię działamy na układ limfatyczny i układ krążenia. Musimy całe ciało bardzo dokładnie przedrenować, aby wszelkie toksyny i złogi tłuszczowe móc sprawnie usunąć z całego naszego organizmu - tłumaczy Natalia Kardacz.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat endermologii, zobaczcie filmik:

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 05.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×