Farbowanie włosów: efekt zachodzącego słońca

Myślicie nad zmianą fryzury? Może tak innowacyjna koloryzacja?

Farbowanie włosów: efekt zachodzącego słońca

fot. Instagram (@sh34rbrilliance_alaina)

Czasem mamy chęć coś zmienić w naszym wyglądzie. Doskonałym pomysłem jest koloryzacja. Jedne panie lubią stonowane kolory i lawirują wśród nich, a inne jednak stawiają na diametralną i czasem ekstrawagancką zmianę.

Zobaczcie także: Modne fryzury na jesień i zimę od Londa Professional

Niczyjej uwadze na pewno nie umknie efekt zachodzącego słońca stworzony na włosach. To nowy trend w koloryzacji. Ten efekt można uzyskać z naprawdę wielu barw - od brązów, po rudości, czerwienie, a nawet kobalt. Odnajdą w nim swoje "ja" szczególnie panie z mocnym temperamentem.

Zobaczcie także: Jak utrwalić fryzurę? Przegląd idealnych lakierów

Co ważne, jest to koloryzacja, która wymaga wprawy i fachowej wiedzy, więc lepiej z nią nie eksperymentować samemu w domu.

Zobaczcie przykładowe fryzury:


A second look at my clients hair color! To say i love my clients is are understatement, She brought in about 7 different pictures that inspired her and she let me decide and create my own! Such a unique look and i love that she wanted something totally different then everyone else! Thank you Paul Mitchell and L'anza !!! #L'anza #paulmitchell #ombrehair #ombre #rosehair #goldhair #pastelhair #redhair #redhairdontcare #blondehair #redandblonde #copperhair #sombre #highlights #balayage #foilwork #babylights #waveyhair #flatiron #colorspecialist #btcpics #modersalon #rosegoldhair #sunsethair #pastelred #pastelorange #pastelhaircolor

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @sh34rbrilliance_alaina

My sunset hair piece was also featured on cosmopolitan!! @phiasalon @philosophisalon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Morgan Stephens (@moestephens)


Zobaczcie także:
Foto: Instagram


Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 30.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Podoba Wam się sombre na włosach? To bardzo modny akcent już od kilku sezonów i wiele kobiet się na niego decyduje. Sama chciałabym coś takiego osiągnąć na włosach.
Dodano: 2018-03-08 01:37:15 Zgłoś nadużycie
DorotaWaw
Ja koloryzację robię w salonie Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Pracują tam styliści naprawdę doskonale znający się na tym zawodzie. Kolor zawszę robię u pani Patrycji, która rewelacyjnie potrafi dobrać odpowiedni odzień.
Dodano: 2016-02-03 09:54:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×