Figura Lary Stone po ciąży

Jeżeli Wam się wydaje, że problemy z odzyskaniem figury po ciąży macie tylko Wam się przydarzają, to jesteście w błędzie. Gwiazdy, a nawet modelki też są kobietami takimi jak my i one również borykają się z pewnymi przypadłościami. Zobaczcie, co o okresie swojego macierzyństwa oraz ciąży mówi znana modelka, Lara Stone!

Figura Lary Stone po ciąży

Figura Lary Stone po ciąży


Modelki są dla wielu z nas niedoścignionym wzorem pod względem figury, czy urody. Część z nich, aby na jak najdłużej zachować swoje piękne kształty w obawie przez zmianami odkłada macierzyństwo na później, lecz są też te, które postanawiają z tym nie czekać i to właśnie do tej grupy należy znana Lara Stone. Ta holenderska modelka swoją karierę rozpoczęła już w wieku 15 lat i dotychczas mogliśmy ją oglądać w kampaniach wielkich projektantów, np. Toma Forda, czy Calvina Kleina. 

Czy modelka nie bała się pozostawić takiej kariery na rzecz macierzyństwa? Nie da się ukryć, że na pewno czuła presję otoczenia, lecz teraz na szczęście cieszy się z bycia matką 13miesięcznego synka. O ciężkich chwilach opowiada w książce Jamesa Duigana przyznając, że w czasie ciąży nie miała sielanki. Towarzyszyły jej opuchnięcia, osłabienie, a ponadto niestety miała niesamowity apetyt - prawda, że brzmi znajomo? Lara nie ukrywa również, że pomimo tego, że ciąża przebiegała bez komplikacji, to po jej zakończeniu ciężko jej było zaakceptować nowy wygląd.

Zapewne wiele z Was zastanawia się, jak jej się udało powrócić do nienagannego wyglądu. Odpowiedź jest prosta i zapewne wielu dobrze znana - postawiła na zdrowe odżywianie i dużo ruchu. Co prawda nie do końca może wrócić do swoich poprzednich kształtów, lecz mimo wszystko cieszy się z dobrej sylwetki i nie wspomina o chęci przeprowadzenia operacji plastycznych, a przede wszystkim jej największą radością jest synek oraz szczęśliwy związek, co w połączeniu daje jej duże poczucie kobiecości i pewności siebie.

Jak się czujecie wiedząc, że nawet modelki mają trudności z powrotem do kształtów, jakie prezentowały przed porodem?

Figura Lary Stone po ciąży

Figura Lary Stone po ciąży

Figura Lary Stone po ciąży

Figura Lary Stone po ciąży


Figura Lary Stone po ciąży

Figura Lary Stone po ciąży


Zobaczcie też galerię matek:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 08.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×