Fryzjerskie show

7 godzin fryzjerskiego show, 50 modeli i modelek, styliści z międzynarodową renomą to znaki rozpoznawcze tegorocznego pokazu Farouk Hair Show Exposed 2011. Wydarzenie poprowadziła pierwsza w Polsce ambasadorka marki BioSilk - Małgorzata Kożuchowska wraz z prezesem Farouk Systems Polska - Maciejem Mikulskim.

Fryzjerskie show

Najnowszą kolekcję Exposed podziwiały jak co roku liczne gwiazdy, w tym m.in. Anna Korcz, Anna Ibisz Olga Borys z Wojtkiem Majchrzakiem oraz Joanna Dark. Pokaz odbył się w niedzielę, 17 kwietnia w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.

Energiczność i żywiołowość odzwierciedla nową kolekcję Farouk Systems Exposed 2011, zaprezentowaną na niedzielnym pokazie. Chłodne blondy, łagodne miedzie i brązy w nowym wydaniu pozwalają zachować zdrowe i lśniące włosy bez głębokiego naruszania struktury włosa. Subtelne fale i idealnie proste włosy to nowy look na wiosnę / lato 2011.

Nowa kolekcja przeznaczona jest dla kobiet odważnych, które lubią kolory odważne i częste zmiany swojego wyglądu. Precyzja cięcia i technika rzeźbienia harmonizują z zaawansowaną amerykańską technologią fryzjerskich narzędzi CHI,  która pozwala stworzyć nową stylizację i kontrast wyglądu od glam do awangardowego.

Galę uświetniła obecność pierwszej w Polsce ambasadorki marki BioSilk Małgorzaty Kożuchowskiej, która poprowadziła pokaz wraz z prezesem firmy Farouk Systems Polska Maciejem Mikulskim. Jedną z ciekawszych atrakcji był również występ wokalny aktorki, która zaśpiewała kilka utworów.

Na pokaz przybyły również liczne gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz aktorzy popularnych polskich seriali w tym: Anna Korcz, Anna Ibisz, Joanna Dark, Małgorzata Pieczyńska, Dorota Kamińska oraz Olga Borys z Wojtkiem Majchrzakiem. Stylizację ubrań modelek i modeli przygotował Tomasz Jacyków.

Podczas pokazu swoje możliwości zaprezentowali styliści z Farouk International: Farouk USA, Farouk Holandia oraz Farouk Czechy.  Podczas fryzjerskiego show uczestnicy mogli porozmawiać ze stylistami na temat bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji oraz koloryzacji włosów. Farouk Hair Show Exposed przyciągnęło ponad 1000 przedstawicieli branży fryzjerskiej z całej Polski.

Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Redakcja , Środa 27.04.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
szyszka094
fajnie
Dodano: 2011-07-15 12:41:18 Zgłoś nadużycie
Audrey
Świetne!!!
Dodano: 2011-04-27 15:05:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×