Fryzura bez efektu sklejenia

Chciałabyś się dowiedzieć, czym lepiej utrwalić fryzurę, żeby włosy nie wyglądały na posklejane? Skorzystaj z naszych porad!

Fryzura bez efektu sklejenia

Fryzura bez efektu sklejenia


Starannie wymodelowana fryzura z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek, ale to nie wszystko. Co jeśli świeży look będzie narażony na wiatr, wilgoć itp.? Przede wszystkim niezbędne jest wykończenie świeżej stylizacji, czyli utrwalenie. Pierwszym produktem, który przychodzi na myśl, jest lakier. Na początku zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać.

Jeśli zależy Ci na utrwaleniu, ale nie na sklejeniu włosów, użyj suchego lakieru (lakiery dzielą się na mokre i suche) nie sklei on włosów nawet jeśli będzie bardzo mocny. Istotne przy wyborze lakieru jest to, żeby był dobrej marki. Słabej jakości produkty, oprócz sklejania, nie zmywają się łatwo z włosów i mogą je obklejać.

Lakier to nie wszystko. Z całej gamy dostępnych kosmetyków do stylizacji jest wiele produktów do wyboru. Szczególną uwagę przy utrwalaniu zwracają na siebie woski i pasty w sprayu. Kiedy zależy Ci na bardzo elastycznym utrwaleniu i na tzw. wietrze we włosach, to właśnie te produkty będą idealnie nadawały się do twojej stylizacji. Dzięki temu, że są w sprayu, unikniesz przeciążenia fryzury, bo bardzo łatwo się je aplikuje.
Krzysztof Kulesza Fot. Basia Lubczańska.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Krzysztof Kulesza
Stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia
Fot. Basia LubczańskaDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 27.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×