Fryzura w rozmiarze XXL

Jesteś posiadaczką rzadkich, osłabionych włosów i marzy Ci się fryzura w rozmiarze XXL? Nic straconego. Przedstawiamy sposoby na zwiększenie ich objętości.

Fryzura w rozmiarze XXL

Fryzura w rozmiarze XXL


Jeżeli marzysz o fryzurze w rozmiarze XXL, nie ma z tym problemu. Obecnie na rynku mamy wiele produktów, które ułatwiają stworzenie uczesania, którego pragniesz. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na szampon do włosów, który powinien je idealnie oczyścić, aby nie były obciążone i nie przylegały do skóry głowy. Czasem lepiej też zrezygnować z odżywek, które mogą nadać włosom ciężkości, lub nakładaj je na same końce. Pianki do włosów w tym przypadku również nie będą odpowiednie, ponieważ one z kolei przesuszają skórę głowy. Zatem co nam przyjdzie z pomocą?

Spray z solą morską


Ten kosmetyk idealnie nadaje się do grubych i normalnych włosów. Używajmy go po umyciu, następnie wysuszmy włosy  lekko je ugniatając. Efektem będzie uniesiona fryzura w artystycznym nieładzie z matowym wykończeniem. Spray sprawdzi się również w przypadku odświeżania fryzury, kiedy to doda jej właśnie uroczej, zamierzonej niedbałości.

Fryzura w rozmiarze XXL

Fryzura w rozmiarze XXL


Lotion na loki

W celu uzyskania pięknych loków należy zrezygnować z odżywki - najlepiej ją zastąpić lotionem, który nakładamy na włosy osuszone ręcznikiem, po czym je rozczesujemy, dzielimy i suszymy po jednym paśmie zawiniętym na grubą, okrągłą szczotkę.

Puder do włosów

Skutecznie powiększy objętość naszych włosów. Wystarczy, że po ich umyciu, wysuszeniu, nałożymy go u nasady włosów, po czym ugnieciemy palcami. Powstanie artystyczny nieład, który będzie trwały. Ponadto puder jest również doskonałym sposobem na odświeżenie fryzury.

Warkoczyki

Doskonałym sposobem na idealne podniesienie fryzury oraz perfekcyjnie podkręcone włosy są warkoczyki, lub jeden warkocz - zależnie od pożądanego efektu. Wystarczy, że na noc umyjemy włosy, zapleciemy i rozplączemy rano.


Jak widać, wymarzona fryzura może być w zasięgu ręki. Do dzieła!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 06.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×