Fryzury gwiazdy - Jennifer Lawrence

Powiedzenie "kobieta zmienną jest" doskonale pasuje do Jennifer Lawrence, którą ostatnio mogliśmy podziwiać na gali rozdania Oskarów. Zobaczcie, jakie fryzury prezentowała ta młoda aktorka, odkąd zaczęło być o niej głośno.

Fryzury gwiazdy - Jennifer Lawrence

Fryzury gwiazdy - Jennifer Lawrence


Jennifer Lawrence przyszła na świat w 1990 roku i już w wieku czternastu lat postanowiła, że spróbuje swoich sił w aktorstwie. Rozpoczynała od gościnnych ról w m.in. "Dowodach zbrodni", czy "Medium". Potem przyszedł czas na rozwinięcie skrzydeł i niedawno mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach, jak "Granice miłości", "Do szpiku kości", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Poradnik pozytywnego myślenia", a ostatnio w "American Hustle".

Nie da się ukryć, że ta młoda gwiazda lubi zaskakiwać swoimi fryzurami i nie boi się zmian. Mogliśmy ją oglądać w długich blond włosach, a także w czarnym kolorze. Aktorka z czasem zaczęła skracać długość swoich włosów i teraz prezentuje krótką fryzurę.  Do tej pory mogliśmy ją oglądać w prostych włosach, lokach, falach, kokach - do wyboru, do koloru.

Jesteście ciekawe, jakie fryzury prezentowała Jennifer Lawrence na przestrzeni ostatnich lat? Zobaczcie galerię, którą dla Was przygotowaliśmy!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 03.03.2014 (aktualizacja: 2014-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×