Fryzury, które cię wyszczuplą

Chciałabyś optycznie wyszczuplić swoją twarz? Koniecznie skorzystaj z naszych propozycji fryzur, które skutecznie skorygują rysy twarzy.

włosy.jpg

Fryzury, które cię wyszczupląUmiejętnie dobrana fryzura
do kształtu twarzy to klucz do pięknego wyglądu. Działa to również w drugą stronę. Niektóre z fryzur nie są stworzone dla Ciebie, a wykonując je narażasz się na to, że podkreśli ona Twoją okrągłą twarz. Koniecznie skorzystaj z naszego krótkiego poradnika i sprawdź, które fryzury pozwolą Ci na optyczne wyszczuplenie swojej twarzy.


Prostota idealna

Idealnie gładkie i długie włosy to doskonała fryzura dla osób, które mają okrągłą twarz. Podczas stylizacji włosów za pomocą prostownicy, przednie pasma kieruj w stronę policzków, tak aby delikatnie na nie napadały. W ten sposób zakryjesz subtelnie fragmenty swojej twarzy, która stanie się bardziej pociągła.

Fryzury, które cię wyszczuplą

Fryzury, które cię wyszczuplą


Postaw na cieniowanie

Jeśli masz okrągłą twarz, cieniowana fryzura jest wprost idealna dla Ciebie! Cieniowane włosy doskonale łagodzą zbyt okrągłe oraz kwadratowe rysy twarzy. Dodatkowo twoje włosy zyskają pozytywnie na lekkości. Poproś swojego fryzjera, aby wycieniował Twoje włosy pod kątem, tak, aby najkrótsze pasma sięgały Twojego podbródka. Dzięki temu twoja twarz będzie wyglądała na szczuplejszą, niż jest w rzeczywistości, a dodatkowo podkreślone zostaną również Twoje kości policzkowe. Super!


Fryzury, które cię wyszczuplą

Fryzury, które cię wyszczuplą


Góra pełna objętości

Skuteczny efekt optycznego wyszczuplenia twarzy osiągniesz poprzez dodanie im objętości na samej górze. Dzięki temu uwaga otoczenia skupi się na tej wysokości Twojej głowy, a nie na zbyt okrągłej twarzy, przez co twarz będzie wydawać się bardziej owalna.

Chciałabyś wykonać tego typu fryzurkę? Po umyciu włosów, spryskaj je sprayem dodającym objętości. Następnie wysusz je dokładnie suszarką. Do stylizacji używaj grubej szczotki.

Kliknij i wybierz idealną szczotkę do stylizacji włosów dla siebie!

Fryzury, które cię wyszczuplą

Fryzury, które cię wyszczupląTekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl


Przeczytaj również:

Myj włosy z głową

Łojotokowe zapalenie skóry


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 18.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malibu89
idealne porady do mojej pyzatej buzi ;)
Dodano: 2012-07-25 16:50:17 Zgłoś nadużycie
Audrey
Fajne te fryzurki, będę musiała je wypróbować koniecznie na sobie;)
Dodano: 2012-07-18 10:53:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×